Wpis z mikrobloga

Poznałem ostatnio pewną dziewczynę na #tinder Z wyglądu mój typ, dogadywaliśmy się, stwierdziła, że ją zaciekawiłem i pisaliśmy ze soba prawie tydzień na fb, bo była na L4 i nie było jak sie spotkać. Pare dni temu umówilismy się w pewnym fajnym lokalu, pogadaliśmy i w pewnym momencie przytuliła się do mnie i pocałowała mnie. Wypiliśmy piwko i stwierdziła, że juz sie robi późno i spada do domu i jak chce to mogę wpaść do niej ' posluchać muzyczki ' xD Pomyślałem, raz się żyje i zgodziłem się. Gdy już się ubieraliśmy złapała mnie za kurtke i powiedziałą na ucho

Ale dziś mnie nie przelecisz, bo mam okres


Ja takie oczy zrobiłem i zastanawiam się co tu sie #!$%@?ło. xD

Gdy już wylądowaliśmy u niej po pewnym czasie wyszło tak że ona i ja byliśmy półnadzy i że ona szuka kolegi do seksu i pewnie byłbym dobrym kochankiem. Teraz wyjeżdza na pare dni ze znajomymi i powiedziała, że gdy jej się skończy okres to będziemy sie pieprzyć całą noc. Ona ma 25 lat ja mam 26. Problem w tym, że ja nie mam praktycznie doświadczenia i nie wiem co robić. Pchać się w to ? Dziewczyna myśli, że ja już doświadczony a prawda jest taka że #tfwnogf i #stulejacontent . xD

#wygryw #podrywajzwykopem #rozowepaski
  • 90
  • Odpowiedz
@b4rnab4: najgorzej będzie z pierwszym wejściem (jak dobra dziewczyna to Ci pomoże), resztę będziesz robił instynktownie, masz to w genach, że tak napisze :D
  • Odpowiedz
  • 27
Zazdroszczę! Ja zaryzykowalem parę lat temu i nie żałuję. Miałem fajną przyjaciółkę z którą mogłem gdzieś wyjść, porozmawiać i poseksic. A jak poznawalem nowe rozowe paski to nie bylo zazdrosci. Wiec nie bylem uwiazany tylko do jednej panny. Naprawdę miło wspominam ten czas. Najważniejsze to tylko się nie zakochać w takiej osobie bo moim zdaniem takie panie nie są dobrym towarem na stały związek.
  • Odpowiedz
@b4rnab4: jak można nie mieć doświadczenia w tym wieku? Prawniczek? Ehhh... Ta dzisiejsza młodzież. Korzystaj więc i nabywają doświadczenia, tylko żebyś za szybko nie strzelił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@b4rnab4: ale kobiety nie są po to, by z nimi pisać ( ͡° ͜ʖ ͡°) trochę wiary w siebie, przygotowania fizycznego, by zabawa nie skończyła się w 30s i będzie dobrze.
  • Odpowiedz
@b4rnab4: Pomyśl sobie że jest bardzo duże prawdopodobieństwo że takich jak ty to ona ma co tydzień, skoro już na pierwszym spotkaniu powiedziała ci o pieprzeniu i okresie to o ile zadowala cię rypanie takiej laski to śmiało w to idź ale na poważny romantyczny związek na długie lata nie licz.

Zresztą sama ci powiedziała że szuka kolegi do seksu więc tylko do tego się nadaje.

PS. Pamiętaj o chorobach
  • Odpowiedz
@pedroz: To co ile pisać ?
@Namarin: Ona miała niby jakiegoś wcześniej na stałe, ale zerwał z nią. Wygląda na taką zwyklą, skromna nie żadna karyna. I tak wyjeżdza za 2-3 miechy na stałe z Polski więc związek odpada.
  • Odpowiedz