Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@donOGR: o gurfa kolejny... To cos na gorze - to wieloryb a nie 'zdrowa dupa'. Ja rozumiem ze w twojej piwnicy istnieja tylko albo wieloryby, albo plaskodupia, ale uwierz - w zyciu sa tez normalne kobiety :) Instagrama nie mam
  • Odpowiedz
@lsnazr: z tego na gorze to chyba tran robia - bylem ciekaw jaki procent #!$%@? siedzi na wypoku i komentarze na gorze utwierdzily mnie ze bardzo duzo... Az strach wrzucac zdjecie gowna i pytac sie czy ladne bo zaraz polowa zacznie bronic ze im sie podoba.....
  • Odpowiedz
@tomankooo: Tylko widzisz, nie odniosłem się do zdjęcia powyżej, tylko zadałem Ci pytanie - na które nawet nie raczyłeś odpowiedzieć, tylko wziąłeś się za obrażanie.
Określenie "zdrowa dupa" odnosi się do dużego tyłka, m.in. dlatego, że dawniej kobieta o dużych biodrach była uważana, jako idealna kandydatka na matkę.
  • Odpowiedz
@donOGR: odp na wrzucone zdjecie - zatem jesli dla ciebie to cos to "zdrowa dupa" to wspolczuje. + probowales naciagnac swoja wizje bialo-czarnego swiata (wielkie dupsko/plaskodupie) na rzeczywistosc - na szczescie jest mnostwo normalnych, ladnych kobiet.
  • Odpowiedz
@tomankooo: zawsze mnie śmieszą takie typy które obrażają zacnie wyglądające panny grzeszące jedynie szerszymi biodrami. Jak by taka wystawiła temu frajerowi skarbonę to by się spuścił zanim by zdążył wyciągnąć fifola, ale na internecie to obrażajo bo przecie modne.
  • Odpowiedz
@Mortalis: 1. nie wiem kogo nazywasz frajerem
2. jesli opisujesz tym zdaniem "by się spuścił zanim by zdążył wyciągnąć fifola" ta panne ze zdjecia to ci mega wspolczuje
3. "obrażajo bo przecie modne" - nie wiem co w tym modnego, natomiast wspolczuje wszystkim ktorzy sa w stanie spojrzec na takiego kaszalota
  • Odpowiedz
@tomankooo: o gurwa, jaką #!$%@?ą umysłową trzeba być, żeby na portalu ze śmiesznymi obrazkami wrzucac zdjęcie randomowej dupy z internetu i kręcić gównoburze w intetnetach odpowiadając na komentarze z inną opinią niż nasza 'hurrdurr ma grubo dupe, jak możesz się że mno nie zgadzać'. wyjdz z piwnicy i pozbadz się mentalnej stulejki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

no i usuń konto ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@tomankooo: Uwielbiam wielkie tyłki,ten ze zdjęcia jest jak najbardziej ok.
Chude kościste dupy to jest porażka. Wielkie dupsko można miętosić i klepać,a te małe i kościste to są dobre dla pedofili co marzą o małych dziewczynkach.
No ale OP pewnie nigdy na żywo nie widział dupska to o czym tu gadać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz