Wpis z mikrobloga

#projekt222222

...wpis pierwszy.

Miały iść do utylizacji, ale polecą w kosmos.
Ktoś wyrzucił je do osiedlowego zasieku na śmieci, ale postanowiłem je uratować i nadać ich życiu sens.

Polecą z Tychów.

Tylko nie wiem co zapakować do tego malego modułu mieszkalnego. Chyba najlepszy pomysł wygrywa.

Nośność jest zaledwie kilkugramowa, więc opcje są ograniczone.

...może wsadzić tam pieniądza? #rozdajo
...albo nicki plusujqcych? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kosmos #kosmonauta #balonyboners #slask #aircraftboners #tychy
iluvatarek - #projekt222222

...wpis pierwszy. 

Miały iść do utylizacji, ale polecą ...

źródło: comment_mGdZa8JMf6ffMoeS7Nc6wHjF7Dodlook.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@krawat: Hmmm pierwsze znalezisko jest trochę... No nie wierzę, ale wiatry się zgadzają jak na szybko patrzę. Chyba tutaj robi różnicę "niechlujność" takich lotów. Bo przy takich lotach jakie robi Copernicus to pilnują pogody, żeby za bardzo nie wiało.
  • Odpowiedz
zmieszaj majonez ze śmietaną, nałóż łyżeczkę do środka i daj kartkę, że to eksperyment naukowy a pojemnik zawiera nasienie starannie wyselekcjonowanego osobnika płci męskiej i wysokim ilorazie inteligencji i wzorowej budowie ciała. Dodaj do tego jakiś kontakt (link do ankiety naukowej on-line) tak, żeby osoba która to znajdzie i zapłodni się za pomocą tego nasienia opisała swoje wrażenia z porodu.

Celem badania ma być urodzenie osobnika płci dowolnej, który będzie miał bardzo
QBA_ - > zmieszaj majonez ze śmietaną, nałóż łyżeczkę do środka i daj kartkę, że to e...

źródło: comment_tZUALJMCIaoN1ieILy2Ncwc9CsrhhLNn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Daleko nie poleci. Podobny eksperyment wykonywał mój nauczyciel fizyki trochę bardziej na południe. Balony (było ich kilkanaście) wystartowały z Pszczyny i przeleciały ~5 km na południe (okolice zbiornika Goczałkowickiego). Tutaj może znieść je dalej bo wzniosą się trochę wyżej przed pęknięciem, ale za województwo nie powinny wylecieć.


@papier96: Nic nie jest przesądzone- wrzucałem kiedyś na mirko jak w grudniu znalazłem pęknięty balon i karteczkę z napisem "Mily Ceski Jezusicku" i listą
  • Odpowiedz
@iluvatarek: myślę że najlepiej stworzyć ciekawie i intrygująco wyglądającą kartkę zawierającą link do strony na której będzie zagadka. Kartka powinna być ozdobiona jakimiś dziwnymi symbolami a na jej środku powinien znajdować się symbol graficzny całego projektu.

Na stronie założonej na jakimś darmowym hostingu powinien być bardzo niepokojący mroczny klimat i jakiś tajemniczy tekst mówiący o tym że znalazca znalazł się w najważniejszym momencie swojego życia i ma szansę całkowicie je odmienić
  • Odpowiedz