Wpis z mikrobloga

@barbapapa: wyglada jak prawdziwy szeryf. zamierzam kupic w przyszlosci owczarka niemieckiego dlugowlosego. to esencja psa. jak wyglada u nich podtanosc na choroby? pewnie jakas dysplazja moze sie pojawic co?
@tomszczyk: powiem Ci, że jakoś szczególnie na niego nie chuchamy i jak na razie nic nie złapała, w wakacje stukną jej dwa lata. Miała tylko kiedyś półroczny okres w którym nie miała w ogóle apetytu i była chuda, ale mimo to cały czas jest wulkanem energii i potrzebuje przebywać z ludźmi. Za patykiem biegałaby cały dzień tylko żeby znalazł się taki co jej będzie rzucał. Co do rasy to jest to
@fassolka i jak tam Baster po 7 latach? Odkąd zaczęła działać apka wypok na iOS po wspaniałej aktualizacji grzebie w swoich starych wpisach/ historii choć nie ma tego za wiele. W międzyczasie mój bąbelek odszedł, straszne przeżycie ;(
@jim_my kude to wyrazy współczucia, wiem jak to jest kiedy pies odchodzi, pamiętam jak był uśpiony mój poprzedni pies. Aktualnie Baster ma się świetnie, pełen energii pies z niego jest :D