Wpis z mikrobloga

@honey_badger: przepraszam, że dopiero teraz odpisuję, ale mi się przysnęło. Oglądałam już: true detective (zarzuciłam po dwóch odcinkach, nie podszedł mi, a ludzie chwalą), house of cards (dobry), broadchurch (bardzo mi się podobał), cold case (niezłe, ale nie do oglądania odcinek po odcinku), golden boy (obejrzałam połowę sezonu, potem mi się znudził), sherlock (jakoś jednak nie mój klimat). Ostatnio oglądałam w ramach przypomnienia z archiwum X, ale po 4 sezonach już
@Dorciqch: masz troche czasu to mozesz probowac. Ja ostatnio ogladalam: czlowiek z wysokiego zamku - podobal mi sie, makung a murderer - dokumentalny, tez wysoko oceniam podobnie jak Jinx. Zobacz tez Fargo, ktore zawsze wszystkim pilecam. Poczytaj o nich, moze Ci cos podejdzie.
@honey_badger: o making a murderer słyszałam. Koniecznie go obejrzę. Do fargo robiłam podejście, nieudane, ale zrobię jeszcze jedno (do House of Cards robiłam trzy podejścia i trzecie dopiero pykło). Człowiek z wysokiego zamku też brzmi nieźle. No to już mam playlistę na najbliższy tydzień. Tylko teraz poszukać źródełek na xmbc :)