Wpis z mikrobloga

@arczer: xD wyjdz z piwnicy...

ty po prostu nie rozumiesz co do ciebie się pisze. Nikt nie popiera sytuacji wprowadzania "uchodzców". Ale żeby robić z tego domenę rasizmu, to trzeba być naprawdę tępym.

Wyobraź sobie że wszyscy moi, tfu "ciapaci" znajomi, nie są muzułmanami. A mój czarnoskóry kolega, wręcz nawołuje szwedów żeby w końcu przejrzali na oczy z tymi imigrantami.

Jeszcze raz, wyjdz z piwnicy i wyłącz wykop na zawsze,
  • Odpowiedz
@Vestale: jeśli kiedykolwiek na imprezie podeszłaby do mnie pijana dziewoja i powiedziała:
"wieszsz czo mnie najbahrdziej w życiu ucieszyłoby? rasowo czysta europa kuhwa!"
to cały następny dzień miałbym rozkminę jak alkohol musiał zaburzyć procesy myślowe w Twoim mózgu i wpłynąć na połączenia nerwowe, że opowiadasz takie rzeczy obcym ludziom.
Chore, plus!
  • Odpowiedz
@Kura_Wasylisa: Komentarz nie dotyczył ciebie. Jej post pojawił się w gorących (jak i kilka poprzednich) i za każdym razem jej zachowanie budziło wątpliwości.
@MamZakwasy: a czy ci zabraniam uważać inaczej? zapytałam po prostu dlaczego sądzisz tak a nie inaczej, juz o opinię nie można zapytać bo hurr durr problemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@arczer: minimizalizacja ryzyka: widzisz polaka, spodziewaj się najgorszego. Nie pytaj czy to zlodziej, który kradnie samochody z niemiec czy tylko janusz alkoholik. Tolerancja jest dobra ale powiedz to kobietom, które w jej imię zostały zgwałcone, zabite w domu przez pijanego sebe. Newsów nie brak. Jakby miały zdroworozsądkowe podejście to by nic się nie stało. Rachunek jest prosty i każdy, kto usilnie namawia do tolerancji w obliczu takiego zagrożenia ma krew
  • Odpowiedz
@worldmaster: nie zeby najwiecej lapanek kobiet w celu zmuszania do prostytucji bylo w meksyku, rzeczywiscie stolica kalifatu xD Na widok kazdego latynosa tez uciekasz do piwnicy albo dzwonisz po sebe?
  • Odpowiedz
@Choir: Argument wyjątkowo nietrafiony.
Czy latynosi roznoszą swoją chorą ideologię po całym świecie? Gwałcą Eurpejki? Czy przybyli do Meksyku z bantustanu szerząc pogardę dla lokalsów?
Czy ja mówię, że powinniśmy siłą cywilizować Arabię Saudyjską?
  • Odpowiedz