Wpis z mikrobloga

Czy ja mówię, że powinniśmy siłą cywilizować Arabię Saudyjską?


@worldmaster: a powinnismy - opresyjne, totalitarne panstwo, gdzie ludzie zyja w biedze, a rzadzi kasta moznowladcow, ktorzy lamia chyba wszystkie mozliwe prawa czlowieka.

Czy latynosi roznoszą swoją chorą ideologię po całym świecie? Gwałcą Eurpejki? Czy przybyli do Meksyku z bantustanu szerząc pogardę dla lokalsów?


@worldmaster: z pewnoscia jakis procent to robi, podobnie jak robi to jakis procent muzulmanow, dla
  • Odpowiedz
@Choir: > Badz konsekwentny i propaguj nienawisc do wszystkich ludzi w ogole, bo do tego to zmierza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Rzuciłeś teze, proszę dowód.
  • Odpowiedz
minimizalizacja ryzyka: widzisz łysego, spodziewaj się najgorszego


@JakisTakiNick: a co będziesz go zapraszał do domu i jeszcze podarki szykował? Xd

minimizalizacja ryzyka: widzisz polaka, spodziewaj się
  • Odpowiedz
widzisz polaka, spodziewaj się najgorszego


@Choir: Art. 133 Kodeks karny (KK) . Kto publicznie znieważa Naród lub Rzeczpospolitą Polską, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3
  • Odpowiedz
Art. 133 Kodeks karny (KK) . Kto publicznie znieważa Naród lub Rzeczpospolitą Polską, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3


@arczer: Lewacka poprawność polityczna zamyka usta. Co to za jakaś ustawa o mowie nienawiści, czo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@arczer: To zależy, czy moja mama ma na imię Jadzia. A tak na serio to nie rozumiem analogii. Myślisz, że Jadzię to można obrażać, a tylko moją mamę nie? A co, jadzia jakaś gorsza? To fajna laska jest. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Myślisz, że Jadzię to można obrażać, a tylko moją mamę nie


@JakisTakiNick: jak ktoś obrazi randomową Jadzię (jej nei znasz, jak ciapatych uchodźców) to może ci brewka drgnie ale nie będziesz się napinał bo nawet jej nie znasz. Chociaż nawet jakbyś znał (ale znowu możesz nawet nie wiedzieć, że się #!$%@?) to jednak honor matki chyba powinien być ci bardziej bliski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz