Wpis z mikrobloga

Szczęść Boże!
Akcja #mikromodlitwa fajnie się rozwija i dzieją się rożne cuda i rzeczy niestworzone ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk
Co chwila zgłaszają się do mnie ludzie którzy dziękują za modlitwę i zaświadczają o jej skuteczności.

Ale to nie wszystko - wczoraj odezwał się do mnie Mirek który jest księdzem i zaoferował że odprawi Mszę Świętą w każdą pierwszą środę miesiąca w Waszych lub ogólnych intencjach!

Mało tego! Ksiądz ten ma konto na wykopie od 6 lat i zgodził się na #ama - z jednym zastrzeżeniem - będzie odpowiadał na Wasze pytania (poważne), ale nie będzie wdawał się w dyskusje teologiczne.

Teraz pytanie do Was Mirki - czy chcecie AMA z księdzem który mirkuje od 6 lat?
Jeśli tak to zaplusuj ten wpis, zobaczymy ilu was jest.

Poza tym tradycyjnie: codziennie modlę się wraz z innymi Mirkami którzy się zadeklarowali, jeśli potrzebujesz wsparcia, pomocy lub masz "nierozwiązywalny" problem to zaplusuj ten wpis i w komentarzu krótko napisz w jakiej intencji chciałbyś byśmy się za Ciebie pomodlili. Aktualny grafik modlących się i intencji znajduje się tutaj: https://docs.google.com/spreadsheets/d/19eiNIgkMfHcPoQXkQpcVl_PSzH1tjwl7ZB-K7soROZo/edit?pref=2&pli=1#gid=0

Intencje zebrane dzisiaj będą wpisane na jutro czyli na niedzielę

Szczęść Boże!
#katolicyzm #modlitwa #religia #wiara

wołam: @Jagoda-, @Czekoladoowa, @mamilia, @dxmant, @konstruktywny_krytyk, @Tutanchanon, @MlodyJohan, @Mr-Slimak, @PatologiiZew, @ProjektZ, @Nightcrawler1609, @Thilers, @Czlowiek_i_ludz_zarazem, @yourgrandma, @NieLubieZiemniakow, @Fadamaker, @Znawca_Bigosu, @grski, @ashardin, @2PacShakur, @classicalover, @JAREMA_CP, @nikitaska, @Cicer_Cum_Caule, @kryniol, @dendrofag, @KontoBezNicku, @Quavitor @Filipix @Jasniepanalbert, @Tino, @MrSernicham
dendrofag - Szczęść Boże!
Akcja #mikromodlitwa fajnie się rozwija i dzieją się rożne...

źródło: comment_Qw9rHOk8ULEKsR3yWMmd3sxrPNNEXMp1.jpg

Pobierz
  • 259