Wpis z mikrobloga

Uwaga, przed Wami najlepsze #rozdajo w historii #wykop'u, wszelkie Longinesy się chowają ( #pdk ). Tym razem macie jedyną i niepowtarzalną okazję uzyskać dostęp do wersji beta nowej Wykopowej aplikacji na #android. Do końca przyszłego tygodnia rozdam dziesięć zaproszeń do grupy testerów. Udział może wziąć każdy, są tylko dwa warunki:
- musisz posiadać telefon z systemem Android (napisz jaki masz telefon i jaką wersję systemu)
- napisz w 3 zdaniach dlaczego to Ty powinieneś testować aplikację
#nowywykop2016
maciejkiner - Uwaga, przed Wami najlepsze #rozdajo w historii #wykop'u, wszelkie Long...

źródło: comment_y8ObbveQCAWQ0M97CpsqBinUapIeu2Wj.jpg

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
@maciejkiner: OnePlus One, 5.1.1

Nie chce mi się wymyślać jakichś głupot. Ale jeśli interesuje was jakaś opinia, to ze screena mogę powiedzieć, że moim zdaniem nowa apka jest dużo gorsza od aktualnej pod względem UI (i to nie tylko dlatego, że dzienny). W aktualnej apce mogę zmieścić na takiej przestrzeni dużo więcej contentu, bo pomiędzy wpisami nie ma żadnej przerwy, nie ma tego paska na dole, a obrazki nie są niepotrzebne
  • Odpowiedz
Xperia Z2 z 5.1, chiński tablet z x86 udającym ARMa z 4.4 tutaj
1. mój tablet robi cuda z aplikacjami przez co dostarczam bugów firmowemu QA
2. screen nie jest w nocnym
3. mieszkam w bydgoszczy
  • Odpowiedz
@maciejkiner: Myślę, że mógłbym zostać "testerem" nowej apki, ponieważ ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

- korzystam z "Mój wykop" od jakichś 2 lat i tyle ile tam błędów znalazłem... Pisałem do twórcy aplikacji (wypisując błędy), niestety nie odpowiedział.
- korzystam z aplikacji około 1 - 2h dziennie, więc przez ten czas może znalazłbym sporo problemów. Jeżeli takowe są ( ͡°
  • Odpowiedz
@maciejkiner: Nexus 5X, Android 6.0.1

1. Tak, wiem do czego służy przycisk Zgłoś błąd
2. Też lubię psuć, brałem już udział w testowaniu wykopu
3. Android forever ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4. Dawaj mie to ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@maciejkiner: Samsung Galaxy Note 4, Android 5.1.1

Jak dodasz do aplikacji Menu pozwalające na obserwowanie osób i tagów z poziomu tej apki, to Cię ozłocę. Obecna wersja nie posiada tego ficzeru w urządzeniach z fizycznymi, nieekranowymi przyciskami albo ja jej nie znalazłem przez kilka miesięcy użytkowania.
  • Odpowiedz
@feelbeats: nie mam nota pod ręką, ale z cytuję co znalazłem w pierwszym linku w google na ten temat:

For older apps that haven’t updated with a software option you can simply long press on the Recent apps key and you’ll bring up the menu.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@maciejkiner:
1. Korzystam z Wykopu na Sony Xperia Z3 z androidem 5.1.1, Sony Xperia Z (5.1.1).
2. Używałem Wykopowej aplikacji za czasu poprzedniej bety.
3. Mam doświadczenie w testowaniu aplikacji.

Mam nadzieję, że podejmiesz słuszną decyzję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz