Wpis z mikrobloga

Uwaga, przed Wami najlepsze #rozdajo w historii #wykop'u, wszelkie Longinesy się chowają ( #pdk ). Tym razem macie jedyną i niepowtarzalną okazję uzyskać dostęp do wersji beta nowej Wykopowej aplikacji na #android. Do końca przyszłego tygodnia rozdam dziesięć zaproszeń do grupy testerów. Udział może wziąć każdy, są tylko dwa warunki:
- musisz posiadać telefon z systemem Android (napisz jaki masz telefon i jaką wersję systemu)
- napisz w 3 zdaniach dlaczego to Ty powinieneś testować aplikację
#nowywykop2016
maciejkiner - Uwaga, przed Wami najlepsze #rozdajo w historii #wykop'u, wszelkie Long...

źródło: comment_y8ObbveQCAWQ0M97CpsqBinUapIeu2Wj.jpg

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
@maciejkiner: xperia sp resurrection remix(5.1.1)
1. we środę mam obronę więc potem będę się nudził i muszę się czymś zająć
2. jestem trochę chory więc i tak siedzę cały dzień na mirko
3. mam już doświadczenie jako tester
  • Odpowiedz
Przynajmniej nie chcą, żeby im płacić (early access) za testowanie, podczas gdy zazwyczaj to dev płaci za testy i to grubą kasę. QA here ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@maciejkiner:
Telefon: HTC Desire 500 @ Android 4.1.2
Dlaczego ja? Na mobilnym wykopie spędzam dość sporo czasu. Nie będąc programistą, mogę testować apkę pod kątem problemów dnia codziennego z perspektywy zwykłej pomarańczki. Coś się nie otwiera, coś innego zawiesza telefon - zawsze znajdę dziurę w całym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pzdr!
  • Odpowiedz
Galaxy S5 na stockowym 5.1.1
Dlaczego ja? Bo jako kierowca zawodowy wykop to mój najlepszy kumpel w rożnych zalążkach Polski i nie tylko. Z chęcią pomógł bym w najnowszej wersji apki bo strasznie wkurza mnie crashowanie bądź nie doczytywanie(LTE) znalezisk w aktualnej apce, a jakieś pojęcie o androidzie mam.
  • Odpowiedz