Wpis z mikrobloga

Witajcie mireczki,
przybywamy do was z #rozdajo :) Do wygrania wśród plusujących dowolna medusa z naszego sklepu lampazkabla.pl (ʘʘ)

Dodatkowo informujemy, że dla każdego mirka z kodem mirkodd -50 zł na każdą lampę!

Będziemy stale poszerzać naszą ofertę, więc można polubić naszego facebooka by być na bieżąco: facebook.com/lampazkabla/

Jako, że sami jesteśmy zielonką to nie zamierzamy żadnej dyskryminować, póki co ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Losowanie w sobotę o godzinie 19 za pomocą #mirkorandom, a prawilna paczka wyjedzie w poniedziałek do szczęśliwca kurierem.

Pobierz
źródło: comment_SWJbdtMVpWt7weqAjbXi4fKt8d59LsGT.jpg
  • 86
tu kupujesz coś co ma wystroić wnętrze na lata i się szybko nie znudzić


@KABLAZLAMPA: No, żarówka zwisająca na drucie to atrakcja na całe lata! Nigdy się nie znudzi!
Sześć kolorowych drucików - do 20zł
Sześć gniazd pod żarówki, wybrałem najdroższą możliwą #!$%@? wersję - 8,20 x6 = 49,20zł (byly tez 3zł/szt)
uchwyt sufitowy do lampy, znów najdroższa możliwa wersja - 20zł
żarówki - hahaha gównozł, nie ma w zestawie

wniosek jest prosty, minął już pierwszy miesiąc 2016 roku, lada moment lecimy na marsa a mirki łykają jak pelikany oczywiste zarzutki
@KABLAZLAMPA: w pierwszej chwili myślę sobie - o kurde, jakieś takieś elastyczne przewody zrobili które trzymają kształt, szyjki gęsie jakieś jak do lampek biurkowych, żarówki fikuśne ale tak patrze sobie bliżej - kable na haczykach wiszo, no to za kable i żarówki pół kafla - no nie bardzo. Ale powodzenia.
@KABLAZLAMPA: chyba trochę nie trafiliście z targetem xD Przychodzicie na portal, gdzie ciśnie się bekę z audiofilskich przewodów, gejówki ajos i innych takich, z kilkoma metrami kabla za 5 baniek.

jakby to powiedział Oskarek: XDDDD
Mirki mięliście rację. Podchodzenie pod ceny konkurencji na samym starcie to nie najlepszy pomysł () Cenę obniżyliśmy i obiecujemy, że będziemy bardziej przystępni także przy kolejnych lampkach
@KABLAZLAMPA: 290,00 PLN? Ja #!$%@? nie wiem kto Wam biznesplan wymyślił, ale obawiam się, że jeśli w polsce nie namnoży się przez jedną noc w sposób nadnaturalny liczba dandysów ekscentryków hipsterów oszołomów nie mających co robić z kasą to sukcesu nie wróżę. Mam nadzieję, że nie zainwestowaliście za dużo kasy w projekt.
Pobierz
źródło: comment_J2SMOhfrhxIyRPSt4aGbwLKGIfPsE57n.jpg
łał, napiszcie, że odnieśliście z tym sukces i świetnie prosperujecie, to podziękuje za uświadomienie mi, że jestem debilem. Tyle pomysłów, tyle biznes planów w głowie sie rodziło, a każdy kończył sie tym, że eee... kto by to kupił, sam bym se zrobił na kogoś miejscu..., albo eee... to za mało, musze urozmaicić oferte i wtedy wejde na rynek, zrobie portfolio i w ogóle... A tu? Macie w ofercie jeden model, jeden sposób
@KABLAZLAMPA: Zróbcie cenę lampy 145zł , dodajcie wysyłkę za 20zł (nie darmową), dajcie żarówkę zwykłą za 20zł ale te lepsze za 25zł, wywalcie wszystkie kupony. I zacznie się sprzedawać. Teraz jak ktoś widzi 300zł to szybko ucieka, mimo dodatkowych kuponów, darmowej wysyłki itd. Obecnie macie 290zł-50zł kupon - 20zł facebook + 20*6 żarówki = 340zł z klienta, po zianach 145+20+25*6=315zł. 10% mniej , a cena 145zł brzmi już normalnie....