Wpis z mikrobloga

@Romp3K: Na konsolach za to nie zagrasz w wiele różnych dobrych mmo, strategii czy indyków. No i sterowanie w strzelaniach to jest jakaś parodia.
  • Odpowiedz
@Kliko: dobre mmo, gdzie ładują miliony mirkopłatności? Nie dzięki, wolę zagrać w dopracowanego singla - ostatnio ukończyłem GOW 3 (sam się zastanawiam czemu dopiero teraz) i jestem pod ogromnym wrażeniem :D
  • Odpowiedz
@Romp3K: co? PC ma najwięcej i chyba najlepsze gry niedostępne dla innych platform. Od strategii, po FPsy po MMO i kończąc na grach Indie które właściwie często są lepsze niż tytuły AAA. Ostatnio grałem w super tandetnego Fallouta 4 i Underrail, ta druga wygrywa z Falloutem we wszystkim po prostu mimo że tworzona przez jedną osobę głównie i co lepsze lepszy z niej fallout
  • Odpowiedz
  • 0
@Romp3K:

dobre mmo, gdzie ładują miliony mirkopłatności?

Skoro taka jest twoja definicja dobrego mmo...
Ja tam wolę sobie zagrać w black desert, albiona czy terę, ale co kto lubi.

Macie wy tam w ogóle jakieś mmorpgi poza FF i Diablo 3 (już naciągnijmy i powiedzmy, że to mmorpg)?
  • Odpowiedz
  • 0
@Romp3K: Ja sobie teraz gram w zajebistą polską grę o nazwie Darkwood. Jutro mogę trafić na kolejną, mało znaną grę. I jeszcze kolejną. I prawdopodobnie żadna z nich nie będzie dostępna na konsolach.
  • Odpowiedz
@Loloman: Podzielam z Tobą zdanie odnośnie Fallouta - był bardzo niedopracowany i stosunkowo krótki w porównaniu do New Vegas. Napiszę tylko tyle, że exy od Sony (moje osobiste zdanie) miażdżą konkurencję, czy to Gran Turismo, DriveClub, Uncharted, LittleBigPlanet itd. ma świetnego singla wraz z multi :)
  • Odpowiedz
@Romp3K: Tomb Raider dla mnie za liniowy jest, takie gry były fajne 10 lat temu, teraz to się co najwyżej można z tego pośmiać na streamie u #wonziu. Co do eksów na PS4, jest lepiej niż XB1, ale nie licząc Gran Turismo nic mnie specjalnie nie zachwyca, może jeszcze LittleBigPlanet.

Za to na PC wyszedł ostatnio nowy Homeworld, a wczoraj miał premierę Xcom 2, który tym razem
  • Odpowiedz
@kalpaucjusz: Dlatego należy mieć obie platformy w domu, żeby być w pełni zadowolonym graczem. Osobiście częściej wybieram konsolę, gry na psa zdecydowanie bardziej mi leżą niż pecetowe, no a jeśli chodzi o te liniowe gry - one nadal są fajne, jeżeli pojawia się coś nowego, otwarty świat nie zawsze jest lepszy (m.in .Assassin's Creed).
  • Odpowiedz
@Romp3K: Liniowe gry nie są złe z definicji, jakieś 90% gier jest liniowa. Ale nowa Lara mimo tego że same lokacje nie są liniowe, ma zbyt dużo wspólnego z klasycznym call of duty. Po tylu latach grania człowiek od razu zauważa te wszystkie skrypty odpalające się po przekroczeniu niewidzialnych linii, do tego wkurzające qte w przerywnikach filmowych, mam takie przeczucie że oglądam film, a przecież miałem grać! Ale to już
  • Odpowiedz
@ayasecon: Macbooki nie są do gier ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@gumilii: Mam na steamie sporo gier, w które fajnie się gra na MacBooku :> pewnie, PC z windowsem ma największy wybór, ale na macach tez się da grać
  • Odpowiedz
@kalpaucjusz: Ciągle tworzone są nowe historie warte sprawdzenia :) "The possibilities are endless" - jeśli twórcom zależy na zadowoleniu klientów, a nie koncie z sześcioma zerami...
  • Odpowiedz