Wpis z mikrobloga

@robertx: nie, bo GTX 970 i jeszcze ekstra siedzi GTS 450 tylko dla dodatkowego wyjścia HDMI. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@gumilii: Nie jestem debilem, ani hipsterem żeby brać produkty od Apple'a. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ayasecon: No to inny laptop. Jeden pies.

Jak wydajesz 5k na stacjonarke do gier i ciągle nie uważasz, że taka stacjonarka jest lepsza to coś jest z Tobą nie tak, imo.
  • Odpowiedz
Tak, tak, kłócicie się o wyższości jednych nad drugimi. Tylko nie zapominajcie, że wszelakie gry i programy są pisane na komputerze w pierwszej kolejności, a potem dostosowywane do innych sprzętów ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@pitu120: Ja tam wiem, że argument "grafika się nie liczy" jest głównie stosowany przez konsolowców, żeby usprawiedliwić słaby zakup.

Po drugie, fpsy to nie miara grafiki tylko wydajności imo.

Po trzecie, teraz dzięki konsolom grafika jest równana w dół i wszystko wygląda tak samo. A PC ciągle jest lepszy.
  • Odpowiedz
@gumilii: to nie jest słaby zakup. Jak złożysz mi kompa za 1400 zł który uciągnie nowego Tomb Raidera na wysokich w 1080p to możesz wypowiadać się więcej, bo jak na razie bierzesz argumenty z dupy.
  • Odpowiedz
@gumilii: Zawsze grałem na pc i dla mnie najważniejsza była grywalność, grafika była brana później. Co do FPS na konsole gry mają też 60fps co jest wystarczające do zwykłego casualowego grania.
Konsola jest wygodniejsza do grania i tego nic nie zmieni. :)
  • Odpowiedz
Konsola jest wygodniejsza do grania i tego nic nie zmieni.


@pitu120: Dlaczego jest wygodniejsza?

@adsz65: W Polskich warunkach jest to nie możliwe. Nie zmienia to jednak genezy argumentu "grafika się nie liczy".
  • Odpowiedz
@gumilii: przytoczę premierę GTA V. Na konsolach: włóż płytę, pobierz ewentualnie (niewymagany) patch, graj.
Na PC: Włóż płytę, dociągnij 6GB Patchu WYMAGANEGO - w tym czasie prędkość pobierania to średnio 124kB/s, czekaj 3 dni aż serwery dadzą radzę pobrać, odpal grę, bądź wkurzony bo jakiś cziter strzela ci headsoty z drugiego końca mapy.
  • Odpowiedz