Wpis z mikrobloga

@gumilii: Chcę grać w coś to klikam i gram, nie instaluję gier, zależności itp. Mam zawsze podłączoną pod TV, mogę kliknąć na padzie i grać. Oczywiście mogę kupić osobny komputer i podłączyć pod TV wraz z padami itp. ale nie będzie to po pierwsze tak samo wygodne jak i będę miał większy problem z odpaleniem nowych gier na sprzęcie w cenie konsoli ~1400zł.
  • Odpowiedz
@gumilii: na całym świecie za tą samą cenę też nie złożysz takiego zestawu. Eurogamer podjął się wyzwania i aby Tomb Raider działał tak jak na Xboxie trzeba zabulić minimum 3 kafle na komputer. Super inwestycja.
  • Odpowiedz
@adsz65: Z tego co kojarzę to GTA V miało wymaganą instalację, która trwała kilka godzin.

Prędkość ściągania patcha to nie wina PC.

Cheaterzy też są na
  • Odpowiedz
Jak złożysz mi kompa za 1400 zł który uciągnie nowego Tomb Raidera na wysokich w 1080p to możesz wypowiadać się więcej, bo jak na razie bierzesz argumenty z dupy.


@adsz65:
Masz jakieś porównanie pokazujące że konsola działa na odpowiedniku wysokich ustawień z PC? Bo w przypadku innych nowych, wymagających gier na konsolach były zwykle odpowiedniki medium z pc.
  • Odpowiedz
@adsz65: Dobra, widzę porównanie na eurogamerze. Ale wygląda to po prostu na skopany port skoro w innych grach i3 z 750ti przebija wydajnościowo konsole a tutaj potrzeba i5 + 960 z tego co eurogamer pisze.
  • Odpowiedz
w tym czasie prędkość pobierania to średnio 124kB/s


@adsz65: co. Preload ściągał się z pełną prędkością, patch w dniu premiery również, wersja gry na Steam. Jak to wygląda na PS3 jeśli chce pograć online w Gran Turismo 6? Pół dnia ściągaj patche, bo serwery Sony są upośledzone, drugie pół dnia konsola będzie je instalować, TADA! W życiu nie miałem takiej sytuacji na pececie, a na konsoli owszem.
  • Odpowiedz
@adsz65: nope, do nich mam tysiące kilometrów. Nie miałem najmniejszych problemów ze ściąganiem GTA V na pececie. Preload poszedł gładko tak samo jak patch, grałem bez problemu w dniu premiery. Sony musi się wiele nauczyć w tej kwestii. Wciąż pobierając grę z psstore musimy pobrać dodatkowe patche żeby mieć aktualną grę zamiast zrobić to od razu jak ma to miejsce na Steam czy Origin ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@pitu120: @adsz65: kogo do cholery obchodzi grafika w grach? UT 4 ma najlepszą grafikę jaką kiedykolwiek w gierkach widziałem (i działa płynnie w 60 FPSach), ale mimo to nie wymieniłbym oprawy wizualnej tego majstersztyku jako jego najważniejszego atrybutu. Problemem całej branży jest to, że pisze się gry na konsole, po czym bezmyślnie portuje na klawiaturę i myszkę, z mechaniką która nadaje się do siedzenia z kumplami przy piwku,
  • Odpowiedz
Jak złożysz mi kompa za 1400 zł który uciągnie nowego Tomb Raidera na wysokich w 1080p to możesz wypowiadać się więcej, bo jak na razie bierzesz argumenty z dupy.


@adsz65: Czemu na wysokich? Przecież na konsolach to chodzi na średnich :P.
  • Odpowiedz
@Kliko:
PC ma lepszą grafikę w grach, ale nie ma gier na PC które dorównywałyby konsolowym 'ekskluziwom" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Fajnie będzie zagrać w Tomb Raidera i porównać go z Unchartedem osobiście. @kalpaucjusz:
  • Odpowiedz