Wpis z mikrobloga

@whozdat: Ja mam 2GB ramu, ale w CMie i wszystko popierdziela. Jeśli wgrywasz porządne aplikacje i nie wgrywasz syfu to sprzęt nie ma sobie równych.

A dodatkowo pod względem aplikacji Android > iOS to zawsze lepiej wykorzystasz swój sprzęt
@fervi: Nexusy to miałem prawie wszystkie oprócz n6p i n10, obecnie lece na n6 i nie zamienił bym go na żaden inny telefon. Dlatego kusi mnie n9 bo IPad nie jest dla mnie ale martwi mnie tylko te 2gb ramu bo nie wiem jak będzie z przyszłymi wersjami androida, nie dość że 2gb ramu to jeszcze Tegra.
@whozdat: Tegra jest dobra, tylko nie wiem czemu ma 2 rdzenie. Ogólnie na tym powinien pójść np. emulator GameCube / Wii, w przyszłości PS2.

Ogólnie odpalisz na tym Linuksa, dodasz myszkę i klawiaturę i masz laptopa.
@whozdat: Nexusy zwykle mają to do siebie, że oprócz Androida zwykle można wgrać inne systemy jak Ubuntu Phone, SailfishOS, WebOS, FirefoxOS i parę innych. Alternatywnie dlatego też warto przemyśleć zakup
@whozdat:
1. kto normalny kupuje ipada mini 3 ktory od ipada mini 2 sie różni tylko i wylacznie kolorem i touch id a jest 1,5 raza drozszy?
2. ipad mini 1 działa na ios 9 płynnie i jesli juz to on nie dostanie 10tki
3. apple gwarantuje wsparcie przez 3 lata (czyli mini 3 dostanie 10tke na bank i pokusil bym sie o stwerdzenie ze 11 tez chociaz wtedy moze zaczynac