Wpis z mikrobloga

@Wiedmolol: to jest genialny pomysł. pod pretekstem rozwijania umysłów zdolnych dzieciaków czesać kasę od rodziców, którzy nie są asertywni i zapiszą dzieciaka na taki kurs majnkrafta. A na zajęciach dać gówniakom misje, żeby znaleźli diament i wsio. 800zł miesięcznie :D
@Totmes_III:

Academy - In the United States often denotes pre-college education (High School) but not necessarily. More generic term for school or educational institution. For example the Air Force Academy would be considered a University, but there are many academies in the United States that would be closer to primary schools.


Wiki nt. Academy w WB:

Most academies are secondary schools. However, some primary schools, as well as some of the
Jeśli ten wpis był sarkastyczny, to #!$%@?łem do pieca XD


@exdami: No szczerze mówiąc liczyłem na trochę większą gównoburze. Zawsze mnie zaskakuje, że o ile AGH jest uczelnią bez sprzecznie zajebistą to studenci wydają się jacyś zakompleksieni ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Totmes_III: nie doczytałem do końca. Wyczytałem zależność akademia - academy i przestałem czytać, nie doczytałem "Mining and Smelting". Dopiero później sie zczaiłem. Zawsze to jakaś ciekawostka