Wpis z mikrobloga

@marahin Ja wiem, że chcieliście dobrze, że server, że dla mirków i ogólnie "hehe stare czas sie przypomno, stara tibia, więzi itp" Ale do starej tibii należy tez pkowanie. Kiedy oni nas bili, wpadali po mnie na questa w 15 chyba( nie wiem, tak dużo ich było, że nie dałem rady policzyć :)) to nikt od nas nie płakał. Posiedzieliśmy w depo i daliśmy radę. Ale #!$%@?łeś z tymi banami. Serio. Ja rozumiem jakby jakiś red skull, albo bs dostał bana, bo bije noobów. Ale no umówmy się. Nikt nie miał fraga na koncie. Nie wiem czy to był twój znajomek, nie wnikam. Nie checie pk? Zróbcie non-pvp. Bo i tak po 3 dniach czy na tych kontach czy na innych ludzie wrócą i będą dalej robić swoje. Z resztą widać to po tych wszystkich gównowpisach, które umieszczają tutaj osoby, które nie są zbanowane z innych gildii.
#mirkots
  • 18
@Dziki_wieprz: zabiliście osobe całkowicie postronną. Nie wiem czy Ty trollujesz czy nadal nie rozumiesz o co w tym wszystkim chodzi. Przecież jak ja dostawałem bęcki to nie płakałem (to Wy płakaliście ze nie chcecie za długiego wara, lol), a ludzi którzy byli Wami zmęczeni prosiłem o quit z gildii. Ale większosć została, i mega ich za to szanuję.
@Dziki_wieprz: nie czytałam dalszych komentarzy, odpisuje tylko na post. Nie będziemy robić non pvp, bo dlaczego inni mają stracić na tym przez zgraje piwniczaków. Jeśli po 3 dniach wrócą i będą robić dalej to samo to my posuniemy się o krok naprzód.