Wpis z mikrobloga

@polik95: Ten człowiek na zdjęciu (nie wiem, jaką płeć sobie ustalił, a nie chcę obrazić), wygląda dokładnie tak, jak jak bym sobie wyobraził człowieka, który nie je mięsa ze względów ideologicznych. Jednocześnie jestem w stanie ze 100% pewnością określić, w którą stronę skierowane są jego poglądy polityczno-społeczno-gospodarcze.
  • Odpowiedz
@polik95: przecież napisali o co chodzi, będą pączki wegańskie, nie będzie bezglutenowych. normalne pączki wegańskie nie są (mają jajka w sobie). knajpka słynie z wegańskich burgerów (swoją drogą smaczne i wcale nie tak drogie), więc nie bardzo rozumiem, co śmiesznego jest w tym, że okazjonalnie mają też inne wegańskie produkty.
  • Odpowiedz
Ceny oczywiście w------e. Nie polecam.


@ShpxLbh: ceny nie są w------e, ale ja nie polecam ze wzgledu na poziom obsługi, laski za ladą są ciągle sfochowane i mocno niemile dla klientów....
  • Odpowiedz
@nutiniss: założę się, że dla połowy tych "koneserów" ich umiłowanie do mięsa przejawia się we wpieprzaniu parówek i jakiegoś byle gówna z mcdonalda.
ale uu, patrzcie jaki jestem mięsożerca, beka z wegetarian, c'nie seba? a teraz chodź na kebaba, muszę poczuć wykwintny smak.
  • Odpowiedz
@polik95: co w tym śmiesznego to nie wiem... Gdzie wegańskie pączki jeszcze będą to nie wiem, ale wegetariańskie są na bank w Lukullusie, bo oni nie smażą na smalcu. I były numerem jeden w zeszłym roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dodam, że ja jem mięso. Znam kilku wegetarian i żaden nigdy nie dał mi powodu, żeby krytykować wybór spożywanych pokarmów.
  • Odpowiedz