Wpis z mikrobloga

@polik95: Szczerze mówiąc, to wege słodkości są dużo smaczniejsze niż normalne słodkości :) Próbowałem parę razy i byłem pozytywnie zaskoczony. Proponuję być bardziej otwartym na to, co można w--------ć i nie wiązać jedzenia z trybem życia.

A jak dla kogoś to, co je jest tym, co go definiuje, to jest p---------m zjebem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@polik95: nie jestem weganką, ale uwielbiam te burgery i chodzę do tego miejsca ze znajomymi, którzy również jedzą mięso, po prostu są bardzo smaczne i niedrogie.
  • Odpowiedz
@polik95: Uwielbiam to ze istnieja wegeburgery, wegekotlety, wegeparówki i teraz wegepączki, ale nie mięsne surówki. Wydaje mi się, że komuś brak inwencji tworczej.
  • Odpowiedz
@nutiniss: No 12 zl za warzywa to troche drogo. 12-16 zl za burgera zrozumiem, bo mieso do tanich nie nalezy, ale serio warzywka w bulce za 12 zl? To jest drogo.
  • Odpowiedz
@HipopotamEscobara: @polik95: Jestem celiakiem. Od siebie powiem, że jak dla mnie to szkoda że nie mają bezglutenowych bo wege mają wybór, ja nie. Mam dietę bo muszę. A napisy na produktach z kukurydzy że są certyfikowane jako "gluten free" NIE SĄ głupie. Była afera z firmą Melvit bo reklamowali swoje mąki ryżowe/kukurydziane/gryczane jako bezglutenowe. Po przebadaniu przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i Na Diecie Bezglutenowej wyszło na
  • Odpowiedz