Wpis z mikrobloga

tl;dr reborni to patusy, psychole i ludzie na których lepiej uważać i są K bez honoru :>

Dobra mircy, dostałem pozwolenie od administracji na nowe konto bo te patusy i psychole postanowiły sobie, hehe, grozić blackmailingiem mojej dziewczyny w pewnym momencie, więc pousuwałem wszystko co może prowadzić do moich danych osobowych i nie udzielałem się na głównym koncie pod tagiem, ba, nawet plusa nie zostawiłem, jeszcze bym zlewy do domu dostał.

Reborn vs Magiczne Rogale

Dla ludzi zainteresowanych z deczka historią i sytuacją na serwerze, powstały dwie gildie, kww stonoga i jakaś tam jeszcze, która potem zamieniła sie w rogali pod sztandarem Olgierda. W międzyczasie hehe wolfy hehe wylapał bana za robienie nowych postaci i wykrecił się logowaniem w szkole (xD) w której ziomki właśnie robili nowe postacie. Ale on już nie gra, jego sie nie czepiajmy (chociaż pojawi się w dalszej historii).

K bez honoru (dostałem za to bana już na serwerze, po co ryzykować drugi raz, i tak każdy wie o co chodzi :>)

Wolfy odzyskał konto, grali sobie dalej, wypowiedzieli nam wojne, i wpadli na expowisko znienacka - nie powiem czy PRZED wypowiedzeniem wojny czy PO - nie ma to większego znaczenia. Przyjęli wara, i nagle zaczęli prosić o openki - czyli umówione walki o danych godzinach. Ale zaraz, przecież wpadli nam na exp, czemu mamy sie na to zgadzać? Ostatecznie wszyscy byli przeciw, ale ustaliliśmy, że bijemy sie do 100 fragów, potem koniec. Było lepiej, było gorzej, zaczęliśmy ze scorem 21-4, potem było jakoś 21-28, 34-28 i ostatecznie zaczeli nas cisnąć, nasi zaczeli tracić zapał (nie mieli też tyle czasu) więc się podłożyłem kilkadziesiąt razy żeby skończyć wara. No i... tak, zgadliście, bili nas dalej xD

Chwile po warze został on anulowany bo jeden z ich graczy miał healbota - Mass killah - aktualnie znany na serwerze pod nickiem Yggdrasil. Pozdrawiam @masskillah

W tak zwanym międzyczasie było kilka śmiesznych i mniej śmiesznych wątków:
- Ozim okazał sie, hehe szpiegiem (tibia sirius biznes) który poprzekazywał info jakobym szedł z kolegą na łyżwy (xD)
- Muficzers "sie odpalił" i okazało się że nick Wolfsky ma też ktoś (nie mamy pojęcia kto) na maxmodels, to pośmieszkowaliśmy z.. aktów, a oni z moich łyżew z kolegą

Doxxing, stalkowanie

Nieprzyjemnie zaczęło się robić gdy ktoś przechwycił w jakiś sposób mój numer telefonu i znalazł moje dane osobowe. Zaczęły one latać w depo na publicu, włącznie z miastem, włącznie z groźbami "napiszemy do ani", "ale masz grubą laskę". Swoją drogą, sprawdźcie nowy nick mass killah, albo może lepiej, Koszerna Ania.

http://imgur.com/a/bj7cR

Obserwujacy

Zostawiłem postać, skorzystałem z popularności Cronoxa na wykopie, zrobiłem konto, zrobiłem nową gildię, neutralną, każdy, dosłownie każdy kto u nas gra czuje spoko atmosfere, szczególnie na naszych osławionym dachu. Napomknę, że reborni mają identyczny, więc nie rozumiem skąd leciały w naszą stronę (i stronę marahina) teksty że na dachu powinien być PZ, bo wiecie, tak jakby na RL nie ma pz na dachach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gildia sie fajnie rozwijała, dowiedziałem się że miśki mają jakiś tam sojusz niepisany z rebornami, w którymś momencie zaczeli sie ostro klepac, nasi dostali rykoszetem (yggdrasil lał ludzi od nas z gildii razem z korektorem) więc poszliśmy na pomoc, i za chwile pojawiła sie cała ekipka krzycząc że mamy hunta :D

Kolejny raz podobne sytuacje miały miejsce na grimach, osławiony już prywatny exp, znow zaczeli nas klepać, znów zaczęliśmy odpowiadać. Wprost powiedziałem kto od nas sie bije, że reszta nie (Papaj, ja i bodaj pozdrawiam), a tak to tylko misie sie biły pełną parą.

Co mamy dzisiaj?

Zabijanie 50lvli na dachu "bo war"
Zabijanie jedi, bo phil necro był z nami na party przy grimach
Zabijanie Jedzie Dzielnicowy, bo spał z Yugo (rogal) w domku w łóżku
Wyzwiska, doxxing, stalkowanie, blackmailing. Ci ludzie są chorzy psychicznie i mają mentalność typowych sebastianów, nie powinni uczestniczyć w żadnej społeczności, bo sie do nich nie nadają, chyba, że do grypsujących w sztumie :)
Dzisiaj doszły mnie słuchy, że reborni każą wyrzucać ludzi z party bo "macie nam wyexpić najta"

Na koniec z powyższego chciałbym wyłączyć Janusza Pawlacza oraz Fasteriousa (chociaż nadal wolałbym żebyście nie rzucali moimi danymi osobowymi na czacie) i Sajmoxa, bo z nimi zawsze można było pośmieszkować, war czy nie war. A, Sajmox wrólcił do rebornów bo.. inaczej hunted, hehe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I tak, dalej będziemy siedzieć i śmieszkować na dachu, nadal będę robić fotki z czapkami nawet jak będziecie rzucać GP, nadal będziemy sie dobrze bawić, nawet jak będziecie próbowali to zepsuć. Ale w końcu sie przeliczycie i albo serwer zostanie pusty, albo wszyscy zwrócą się przeciwko wam, albo ktoś z administracji sie mocno na was w----i.

#mirkots
Shentang - tl;dr reborni to patusy, psychole i ludzie na których lepiej uważać i są K...

źródło: comment_ZsjB7jlMh7gduy7uYdnGUxgsnRbB3zSC.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kitz:

No i co, zle zrobili? Mieliscie jakas tam przewage a rywalizacja polega na tym by ja zniwelować :O nie rozumiem tej wypowiedzi.

Po prostu odbijam piłeczkę do

po co te ciagle dramaty "reborny nas
  • Odpowiedz
@Shentang: Kittz wbił na serwer po ponad 10 dniach konfliktu rogale/reborn, ale widzę wszystkie rozumy pozjadał i wszystko wie. Tylko tej wiedzy w Continental league nie widać, #pdk.

Co do początków - oni nam 4 ubili na expach na dzień przed odpaleniem GW i pierwszymi starciami, bo to było czynnikiem do rozpoczęcia klepanki. Wpadli na respa qraxowi, sio sio, maupie i komuś jeszcze (kandata?). Ubijali za nic,
  • Odpowiedz
sierdziłem, że nie mam ochoty na takie podchody.


to co robisz dalej w tej gildi? dobrze wiesz ze obie gildie maja ze soba wojne :O to tak jakbys powiedzial jako zolnierz na placu boju nagle ze przestajesz walczyc i liczyl na to ze przeciwnicy nie beda do ciebie strzelac jednoczesnie noszac mundur przeciwnika.
  • Odpowiedz
@Shentang: A jak my dzień później w odwecie wpadliśmy po Rahana i Wolfiego na respy to oburzenie, płacz, rozpacz. To się nazywa hipokryzja ;)
  • Odpowiedz
@Tfor: zacytuje to co powiedział Wolfy na tsie w dzień rozmowy

Ale Wy nam wpadliscie na exp, czemu Wy mamy wam nie wpadać?

Zapomnijmy o tym co było


Identycznie z.. miśkami. Jedna wyjebka na grimach, a potem propozycja openek bez wpadania na exp hehe
  • Odpowiedz
@Shentang: Aaa, i dzieki za przypomnienie o akcjach Młodych Wilków xD
- ale ja logowałem się w szkole, to nie ja założyłem te kilkadziesiąt kont żeby sfarmic cc xD to nie ja na 8 lvlu rzucalem po 200k na licytacje domku, w czasie gdy topka serwera (ja/shen/mufi/olgierd) nie miała po tyle ;)
(wtedy nie bylo nawet nowych smoków, pierwsze dni serwa z okrojona mapa bez respow - stare d---i, hydry i tyle)
Jeszcze sie chwalili, ze maja po 600k i pokazywali w domku przy bialkovej 1.

Aaaale jak im zbanowano/usunieto 2 chary, 2 domki (bialkova 1 i 6) to byl taaaki
  • Odpowiedz
@Tfor: Nie wiedzialem i mnie to nie obchodzi. Mieliscie przewage, daliscie nam naexpic i sie dziwicie ze ktos was klepie ;d Tylko to mnie śmieszy. Przy okazji nie chcecie isc na openka. Zrobcie ekipe, pokazcie ze jestescie lepsi a nie robcie 10 postow na wykopie dziennie o tym jacy to Reborni sa zli bo was zabijaja.
  • Odpowiedz
@kitz: Nawet nie wiesz do kogo piszesz, bo ja tu juz nie gram, ale grałem od pierwszych minut bety i pamiętam akcje, wałki, afery i inne machlojki z pierwszych 2 tygodni dosyć dobrze ;)

Fajnie, że bronisz kolegów.. Tylko, ze nie zrozumiałeś o co Grześkowi chodziło. Niestety ;/
  • Odpowiedz
@Shentang: Trzeba przyznać, że reborni w większości są po prostu przykrzy. Smutno mi się robi jak pomyślę jak bardzo społecznie niedorozwinięty człowiek siedzi po drugiej stronie.
  • Odpowiedz
@kitz: ale z tego co tu czytam to to wy macie wojne nie oni.
i najlepsze jest to ze traktujecie to zbyt powaznie - nikt inny nie chce zarywac nocek tylko po to żeby gonić Was z lvlem
  • Odpowiedz
@Shentang: Dołączyłem do rogali tylko dlatego bo zabiliście mnie w 5 osób na 70 levelu jak expiłem i nie miałem żadnej gildii, a chciałem sobie najzwyczajniej pograć. Najśmieszniejsze jest to że tego samego dnia wcześniej pytałem czy rekrutujecie i powiedzieliście żebym dobił 80 lvl. Sami sobie tworzyliście wrogów przez takie zagrywki, a teraz płacz, pomówienia i powycinane screeny. Pozdrawiam i nie spamuj mi więcej jak gram, bo masz jakąś dziwną
  • Odpowiedz
@Smieszek_poza_kontola:

zabiliście mnie w 5 osób na 70 levelu jak expiłem i nie miałem żadnej gildii, a chciałem sobie najzwyczajniej pograć.


elaborate, nie pamiętam takiej sytuacji, to sajmox dostał ultimatum - dołączasz do nas albo hunt forever, jak keked od Was odszedł (korektor hehe) to nikt za nim nie biegał. Szwagier tak samo - Pan chorągiewka, neutralny, wbił na tej neutralności level i teraz hehe maczo jestem, możecie mi skoczyć - gdzie wcześniej było "nieee czemu bijecie, ja sie nie bije
  • Odpowiedz
@kitz: Ja tylko wspomne, ze gdy pvp byl od 30 (chyba) lvla, to gdy na 31 bylem w tej dziurze obok depo gdzie wszyscy expili (quest z vampirami) to wpadł jakis gosc od rebornow i grzecznie napisal mi "w---------j smieciu" :D Oczywiscie nie mam dowodow, nie gram na serwie od dluzszego czasu, ale wystarczylo mi to do wyrobienia sobie opinii na wasz temat, bo w momencie gdzie wszyscy sobie na
  • Odpowiedz