Wpis z mikrobloga

Jaki namiot najlepiej teraz kupować w niskiej cenie, na podróże po Europie (raczej bez ekstremalnych warunków, ale temperatury zbliżające się do zera całkiem możliwe. Quechua Arpenaz 2 dalej jest jednym z najlepszych wyborów w niskiej cenie?

I jeszcze plecak - w zeszłym roku miałem bez stelaża i plecy trochę cierpiały, ale jak tak patrzę to mało jest tych ze stelażami w sprzedaży. Pobieżnie patrząc to coś takiego wygląda spoko: http://www.decathlon.pl/plecak-turystyczny-forclaz-60-id_8300842.html

#podroze #autostop
  • 15
  • Odpowiedz
@Arktyczna_malpa: Ja używam namiotu Hannah troll II, dobry na każde rozsądne warunki i lekki - ok. 2kg. Przestronny, dobry dla jednej osoby, ale dwie osoby też wchodzą, szybko się rozkłada/składa, no a poza tym tani, dałem chyba 230zł. Jego ciemnozielony kolor to największa zaleta podczas wypraw autostopowych, kilka razy zdarzyło się, że spałem w nim w miejscach, w których nie powinienem i pozostałem niezauważony. Co do plecaków to tu nieco większy
  • Odpowiedz
@Arktyczna_malpa: Namiot Hannah Troll II, używam od paru lat. Lekki, tani i dobry.

Polecam Wisport, również mam kilka lat i jest nie do zdarcia. Stelaż znajduje się w środku, jest wygodny, ma dobrą cenę.

@jonproton: hahaha ( ͡° ͜ʖ ͡°) widzę, że używamy tych samych zestawów
  • Odpowiedz