Wpis z mikrobloga

Właśnie czytam o nowym gadżecie do ajfonów i zastanawiam się czy to geniusz marketingu apple czy zwykły debilizm użytkowników. Za trochę ponad 300 zł wyznawcy nadgryzionego jabłka mogą kupić czytnik kart micro sd i uzupełnić swój telefon o funkcję którą wszystkie inne telefony na rynku posiadają od ok ~10 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

http://myapple.pl/posts/10637-photofast-ios-card-reader-czytnik-kart-micro-sd

#ajfon #telefony #iphone #ipad
Pobierz
źródło: comment_YWKZ360zKFK4v4jx1henB1WKFRgdH261.jpg
  • 77
@Inhibitor: Mozna wrzucac ale po co?

@Sepzpietryny: BT do wysylania danych, po co? Myslalem ze tylko do zestawu sluchawkowego sie tego uzywa.
Sluchawek tez mozesz dowolne na iPhonie.
Ładowarka akurat Apple ma najlepsze wtyki do ladowania, USBki mini i mikro to juz stare trupy, ktore do 5 lat pojda w odstawke.
A co ma iPhone? Duzo fajnych rzeczy ale nie wiem czy jest sens pisac, bo i tak sie zafiksowales
@Sepzpietryny: Mój telefon na androidzie też nie ma czytnika micro sd. Ma 32 GB pamięci wewnętrznej i to wystarcza.
Co do ładowarki usb type-c jest super nie pomylisz się nigdy wkładając bolca XD
Iphone to fajny telefon. Sam bym kupił jakby był dual sim bo trzymać 2 telefony w kieszeniach to jak debil XD
oj wyczuwam ból dupki :) powtórzę - mnie nie potrzebny kombajn z miliardem funkcji, z których wykorzystam ułamek procenta raz w życiu - mam dobry telefon, który działa tak jak chcę i to mi wystarcza :)


@saltacme: żuki gnojaki też sobie żyją tak jak im wystarcza i żaden to dowód że osiągnęły apogeum szczęścia. Typowy argument fanboya pt. "mi to wystarcza" co nie jest żadnym argumentem przemawiającym za jego tezą jakoby
mam dobry telefon, który działa tak jak chcę


@saltacme: Pytanie tylko, czy ~3200 zł za takiego iphone'a 6s to racjonalnie wydane pieniądze, kiedy za ~2000 zł masz S6 od Samsunga, który moim zdaniem mu nie ustępuje, a w niektórych rzeczach moim zdaniem jest lepszy - np. ma lepszy ekran.


Apple jest znane z kompletnie nieracjonalnych cen swojego sprzętu. Dla przykładu, imac - 5200 zł za komputer z 8gb ramu i uwaga,