Wpis z mikrobloga

Właśnie czytam o nowym gadżecie do ajfonów i zastanawiam się czy to geniusz marketingu apple czy zwykły debilizm użytkowników. Za trochę ponad 300 zł wyznawcy nadgryzionego jabłka mogą kupić czytnik kart micro sd i uzupełnić swój telefon o funkcję którą wszystkie inne telefony na rynku posiadają od ok ~10 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

http://myapple.pl/posts/10637-photofast-ios-card-reader-czytnik-kart-micro-sd

#ajfon #telefony #iphone #ipad
Sepzpietryny - Właśnie czytam o nowym gadżecie do ajfonów i zastanawiam się czy to ge...

źródło: comment_YWKZ360zKFK4v4jx1henB1WKFRgdH261.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
@saltacme: Ja mam windows phone i mogę przesyłać dane po BT do androida, mogę spokojnie połączyć się wi-fi z każdym poza wami, mogę używać dowolnych słuchawek, pasuje każda ładowarka micro usb. Po co kupować coś co jest kompatybilne tylko ze sobą? Co takiego ma ajfon czego nie ma normalny telefon z dowolnym systemem?
  • Odpowiedz
@Sepzpietryny: oj wyczuwam ból dupki :) powtórzę - mnie nie potrzebny kombajn z miliardem funkcji, z których wykorzystam ułamek procenta raz w życiu - mam dobry telefon, który działa tak jak chcę i to mi wystarcza :)
  • Odpowiedz
@Sepzpietryny: no tak, bo teraz wszystkie flagowce z androidem mają czytnik kart, patrz Nexus 5X, Note 5, OnePlus2, Galaxy S6
Samsung nawet brak portu microSD zaczął traktować jako feature ( ͡° ͜ʖ ͡°)

The benefits of not using a
  • Odpowiedz
@Inhibitor: a co ma Twoja lustrzanka do telefonu? serio wyjmowałes kiedyś kartę z lustrzanki którą później włożyłeś do androida żeby oglądać zdjęcia na 4calowym ekranie?
  • Odpowiedz
@xCinek: Poza tym wystarczy, że wezmę tablet i już te zdjęcia można oglądać. Przy ipadzie ciężko, bo też nie ma czytnika. Ja nie uważam, że któryś z telefonów/tabletów jest lepszy bo każdy jest przystosowany pod innego użytkownika. Zdjęcia w rawie nadal można wrzucić w internet ;)
  • Odpowiedz