Wpis z mikrobloga

Właśnie czytam o nowym gadżecie do ajfonów i zastanawiam się czy to geniusz marketingu apple czy zwykły debilizm użytkowników. Za trochę ponad 300 zł wyznawcy nadgryzionego jabłka mogą kupić czytnik kart micro sd i uzupełnić swój telefon o funkcję którą wszystkie inne telefony na rynku posiadają od ok ~10 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

http://myapple.pl/posts/10637-photofast-ios-card-reader-czytnik-kart-micro-sd

#ajfon #telefony #iphone #ipad
Sepzpietryny - Właśnie czytam o nowym gadżecie do ajfonów i zastanawiam się czy to ge...

źródło: comment_YWKZ360zKFK4v4jx1henB1WKFRgdH261.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
@lukaszlew77: Zacząłem od najtańszej lumi 520 i byłem zachwycony płynnością dzialania po kilku miesiącach męczenia sie z S3, potem kupiolem 1320 która ma jedną wadę, trochę się przegrzewa przy dużym obciążeniu a teraz z 1520 jestem pewien że nie miałem lepszego telefonu!
  • Odpowiedz
@Greensy: droga amebo, pisze Ci to człowiek który na swojego iPhona i iPada zarobił sam, dosyć lekka praca fizyczna, może trochę bardziej ciężka intelektualna. I ta osoba napisze Ci, ze swoimi komentarzami, narażasz się na pośmiewisko... I nie u osób, ślepo zapatrzonych w iOsa, a tych którzy wybrali go świadomie... Ale nie powiem Ci dlaczego, nie zrobię tego celowo. Nie będę Ci dawał wskazówek jak żyć, ani go ułatwiać .
  • Odpowiedz
nie mają też snopowiazarki, blendera, kruszarki do lodów, a nadal są lepsze niż jakieś andoridy :)


Ech, żeby tak atakować za proste pytanie. Bojówka IPhonów zawsze była taka bóldupiąca?

@saltacme: Dało się zatamować krwotok?
  • Odpowiedz
@Greensy: Haha nie udało Ci się Cumplu, jabłko dostałem od firmy a od lat posiadam smartfony z Androidem do pracy i nie tylko. Dobrze, ze umiesz przedstawić argument w dyskusji, tak trzymaj
  • Odpowiedz