Wpis z mikrobloga

Właśnie czytam o nowym gadżecie do ajfonów i zastanawiam się czy to geniusz marketingu apple czy zwykły debilizm użytkowników. Za trochę ponad 300 zł wyznawcy nadgryzionego jabłka mogą kupić czytnik kart micro sd i uzupełnić swój telefon o funkcję którą wszystkie inne telefony na rynku posiadają od ok ~10 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

http://myapple.pl/posts/10637-photofast-ios-card-reader-czytnik-kart-micro-sd

#ajfon #telefony #iphone #ipad
Sepzpietryny - Właśnie czytam o nowym gadżecie do ajfonów i zastanawiam się czy to ge...

źródło: comment_YWKZ360zKFK4v4jx1henB1WKFRgdH261.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
@mrslug: chodzi o rodzaj czy ilość? bo co fajnego jest w tysiącu aplikacji np. do sprawdzenia pogody? Używam windows phone od premierowej lumki 800 a teraz 930. Nigdy mi nie brakowało żadnej aplikacji. Nie widziałęm na oczy instacostam, snapchatow i całego tego społecznościowego gówna. Normalnej osobie nie jest to potrzebne.
  • Odpowiedz
Nie widziałęm na oczy instacostam, snapchatow i całego tego społecznościowego gówna. Normalnej osobie nie jest to potrzebne.


@nukleon: ty się godzisz na brak wielu aplikacji, bo nie są ci potrzebne. Użytkownik iPhona albo Nexusa godzi się na brak slotu na kartę microSD, bo nie jest mu potrzebna. Po co ta hipokryzja?

@Sepzpietryny: mogłeś dać lepszą zarzutkę. Chodzą plotki, że nowy iPhone nie będzie miał wyjścia słuchawkowego ( ͡
mrslug - > Nie widziałęm na oczy instacostam, snapchatow i całego tego społecznościow...
  • Odpowiedz
@zerozero7: ciężko mi się z Tobą nie zgodzić, ale z własnego doświadczenia wiem, ze przy włączonych tych samych funkcjach (mobile data, WiFi i podświetlenie ekranu) iPhone 6 trzyma baterię niemal dwa razy dłużej niz S6 Edge, przy tym samym zużyciu oczywiscie. Sam nie wiem skąd jest ta różnica w cenie, ale iOS jest chyba po prostu lepiej zoptymalizowany i nie tak zasobożerny jak Android. No i jabłko
  • Odpowiedz
Temat - dlaczego powinienem wybrać tel na iOS i od razu 90% komentarzy od bojowkarzy andruta :)
Probujecie mi wmówić na siłę, że szczęśliwszy będę używając innego systemu od tego, który mi sie podoba i wygodnie z niego korzystam.
Kolejna sprawa - jesteś idiotą kupując tel za 3k, skoro za 2k możesz mieć kombajn na andrucie - sorry - moją kasą również nie będziecie się rządzili - skoro mnie stać, to mam
  • Odpowiedz
@Sepzpietryny: mam służbowa Nokię z Windows Phone. Najgorszy, najmniej intuicyjny telefon z programami najgorszej jakości - nawet taka prosta aplikacja jak mytaxi jest #!$%@? - i wyrzucała błąd jak chciałem podpiąć kartę.
Android wyprzedza o lata świetlne Windows Phone we wszystkim.
  • Odpowiedz
@saltacme: @lukaszlew77: @mwzorek: @mrslug: @sereckone: @saltacme:
Zawsze mnie to zaskakiwalo jak te jablkowate pelikany lykaja te przecenione w #!$%@? telefony. Z drugiej strony jestem zdumiony jak skuteczny jest dzial marketingowy apple'a, ustawili sobie prosta grupe docelowa - ameby umyslowe ktore nie umieja into android i mama dala im kase na nowy telefon. No ale gdyby nie wy to niemialbym takiej
  • Odpowiedz