Wpis z mikrobloga

@rdza:
Są dwie wersje, jedne lżejsze, wydaje mi się, że półtora pudowe, czyli 24kg oraz cięższe, dwu pudowe, czyli 32kg.
Ale mogę się mylić, bo to tylko szacunki wagi tych kolesi i wychylenia ich ciał podczas pracy.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale mogę się mylić, bo to tylko szacunki wagi tych kolesi i wychylenia ich ciał podczas pracy.( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Gavroche: No właśnie przyglądałam się jak pracują ich ciała (zwłaszcza tej dziewczyny w 4. minucie) i też wydaje mi się że to jednak póltoraki, choć jeśli to 32kg to absolutny szacun za grację:)
Do tych co nie wiedzą, kolory oznaczają wagę, bo wszystkie girie turniejowe mają taki sam kształt.
32kg-czerwony
24kg-zielony
16kg-żółty
12kg-niebieski.
Mniejsze wagi, lub wagi nietypowe, jak 20 czy 28kg mogą mieć dowolne kolory, choć może się coś zmieniło?
@Gavroche: O, Rudneva bardzo lubię:)
Jeśli chodzi o kolory, to sama mam 14kilogramowy jasnożółty i 26kilogramowy czarny a to też podobno standardowe kolory dla tych wag.
26kg to już ładna waga dla kobiety, rwania i wyciskania robisz na tym ciężarze?( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Gavroche: Pojedyncze, więc trzymam raczej dla motywacji póki ostatecznie nie wyjdę z 20kilogramowej strefy komfortu:)