Wpis z mikrobloga

@maVka: który zaszył się na kilkanaście ostatnich lat w Bieszczadach i pierwszy raz od dekad uczy na pierwszym roku matmy? ( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba że, to mechanika albo fizyka jakaś i koleś chciał się dowiedzieć jak stoją z materiałem matematycznym a tutaj się okazuje, że studenci śmieszki nic nie robia i sie nie uczo xD ;p
  • Odpowiedz
@tonawegla: Zależy kogo masz w grupie. U nas był typ studiujący wcześniej na innym kierunku, więc śmigał z całkami na pierwszych zajęciach. Pozostałych przez to traktowali jak ułomów, bo przecież jak on umie, to my też powinniśmy. To samo było na fizyce i chemii.
  • Odpowiedz
@tonawegla: Typowy wykladowca, ktory chce pokazac "och ach, jacy ci nowi studenci sa glupi". Niestety, to taki rak trawiacy uczelnie, ludzie ktorzy nie potrafia zrozumiec, ze sa od tego, zeby studenta nauczyc, a nie tylko wymagac cudow.
  • Odpowiedz
@pablito1410: może nie tutaj powinienem pytać, ale jestem w licbazie i zastanawiam się czy jest gdzieś jakaś strona w internecie gdzie w jasny sposób "przerobie" całki ? :S Wzorów mogę się wykuć na pamięć ale co mi to da xD Na szybko porównałym sobie to do znajomości wzorów na fizyce ale nie widze zależności miedzy nimi i nie potrafie zdefiniować za co odpowiadają(np co to w ogóle jest siła).
  • Odpowiedz