Wpis z mikrobloga

Pewien #rozowypasek sprawił mi taką przykrość, że straciłem sens życia. Płakałem pół godziny. Zostałem potraktowany jak gówno i tak się teraz czuję. Cały czar prysł. Starałem się jak mogłem aby być fair w stosunku do niej. Chciałem aby mówiła mi zawsze prawdę nawet wtedy kiedy będzie bolała, ja też chciałem jej to mówić. Kiedy będzie miała jakiś problem aby miała we mnie oparcie a ja w niej, nie chciałem jej nigdy przeszkadzać kiedy nad czymś się skupia i szanowałem wszystko co mówi, nawet kiedy się nie zgadzaliśmy. Teraz zwątpiłem w związki w ogóle. #feels #tfwnogf #zwiazki #logikarozowychpaskow
  • 43
@mersi: Moja osobowość nie działa w ten sposób. Raczej staram się dążyć do ideału tak jak sam bym chciał być traktowany. Czyli jak człowiek a nie jak przedmiot.
@KotAlik: Nigdy nie bedziesz idealem bo idealow nie ma ;) Rozumiem Cie bo sama walcze z perfekcjonizmem i wiem ze to sporo utrudnia. A dziewczyna widzac to jak sie starasz mogla bac sie Twojej reakcji na haslo "ogarnij sie i badz normalny". Oczywiscie to tylko hipoteza ale moze byc prawdziwa. No i czy serio wystarczyloby jakby powiedziala zebys przestal? Bo trudno z tym zerwac od tak. W zwiazku nie mozna myslec
@blondeblossom: Znała mnie dobrze i widziała, że mogła by mi tak powiedzieć a ja bym to przyjął bez problemu. Myślę, że tak. Zawsze chciałem aby była szczęśliwa. Nawet teraz mimo, że mam do niej żal i nie mogę na nią patrzeć bo sprawia mi o ból życzę jej aby znalazła kogoś z kim będzie szczęśliwa. Nie traktowałem jej jak księżniczki ani nic w tym stylu. Po prostu jej szczęście było dla
@Ultra_Knur_9000: Dokładnie, trzyma Cię w rezerwie. Ja tak miałem ostatnio. Poznała przez wspólnych znajomych kogoś w lato, następnie mnie we Wrześniu. Starałem się to wszystko rozwijać, wszystko pięknie się układało i BACH #!$%@?! Koleś tamten po 3 miesiącach zaczął intensywniej się odzywać i ja poszedłem w odstawkę. No nie mogę, rozpłaczę się
@Ultra_Knur_9000: Tam mną poturbowało ostro, że nawet zakumplowałem się z jej młodszym bratem, aby mieć jakiś z nią kontakt :_; Przyjaciel mi mówi, że jedno uczucie zwalcza się drugim. Nie chcę tego, ale chyba jesteśmy do tego zmuszeni, aby przyćmić stary ogień czymś nowym
@Beniamin_Emanuel: no nie wiem, uznałem że mam w dupie wszystkie miłostki, dziewczyny mamią mnie na każdym kroku, nie chcę sobie czasu marnować i nerwów na to, zacząłem za to widzieć zalety bycia samemu i w tym momencie nie chciałbym być w żadnym związku, a dziewczyny które niby mi się jakoś podobają to zaraz mi znika ochota do rozmowy :P
@sw3ar: Nie chce o tym pisać. Po prostu ja chciałem z nią porozmawiać, zaczęliśmy rozmawiać, ale ona po prostu zlewała to co mówię. zapytałem ją czemu po prostu nie powie, że chce się na czymś skupić i nie chce abym jej przeszkadzał. I się zaczęło - a raczej skończyło.