Wpis z mikrobloga

#moldawia #muzyka #pytanie

poszukuję piosenki/teledysku raczej dość starego, raczej minimum 5-letniego, w którym grupa osób śpiewa coś tam po mołdawsku, jeżdżąc samochodem po Kiszyniowie, atmosfera w klipie jakby komuna z Kiszyniowa wczoraj wyszła, zna ktoś? bo to że się z tym zetknęliście mircy jest raczej rzeczą oczywistą, mniej oczywistą czy utknęło to w waszej pamięci
  • 7
@wtf24: raczej amatorska produkcja, gdzieś z tyłu głowy mam że jeżdżą sobie samochodem po kiszyniowie, jakieś sanki przez chwilę za sobą ciągną.... w nazwie było "moldova" "moldoviensis" albo sam nie wiem co, właściwie sam nie wiem po co tego klipu szukam ale szukam, w ogóle należy zauważyć że mołdawskie wstawki na youtube nigdy nie przekroczyły nawet 20k wyświetleń chyba że po rumuńsku tytuły lub rusku lub angielsku to wtedy czasem i
należy zauważyć że mołdawskie wstawki na youtube nigdy nie przekroczyły nawet 20k wyświetleń chyba że po rumuńsku tytuły lub rusku lub angielsku to wtedy czasem i więcej

@analogowa_cyfryzacja: Oficjalnym językiem Mołdowy jest rumuński, więc po jakiemu mają być filmy od nich na yt? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tego klipu nie kojarzę, ale poszukam.