Wpis z mikrobloga

Kupuję od znajomego evica niemalże nówkę w bardzo dobrej cenie. Póki co wapowałem na wiekowym Spinnerze jedynce i miałem pod niego Aerotanka od Kangertecha. Co polecacie sobie kupić pod Evica? Myślałem nad protankiem 3 lub jakimś kayfunem ale na kayfunach się totalnie nie znam. Grzałki pod to kręcić na wacie? I jaki drut do grzałek kupować?
#epapieros
  • 46
@Makku11: Zdecyduj się na coś po za dużo rozkminiasz i w końcu nic nie wybierzesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Starczał ci twoj stary zestaw?
Paliłes z lepszego sprzetu od kogos?
Chcesz miec lepszy?
pojemnosci Baterii ci brakuje?
odpowiedz sobie na te pytania i wybierz cos.
Jesli ci pasuje twoj to zostaw sobie, a jesli chcesz wskoczyć lvl wyżej to ogarnij te 300-400zł i weź coś co ci
@Techies: Właśnie wolę wydać te 150 i mieć coś lepszego niż to co mam teraz i co mi wystarczy (tak przynajmniej myślę). Jak będą pieniądze żeby kupić coś co starczy na dłuugo to kupię. A to nie wiadomo kiedy się zdarzy :D Tym bardziej, że 4 stówy to już 1/5 gitary na, którą zbieram. A wymienić bym wymienił, no bo jednak to jest spinner jedynka... gdyby to była chociaż dwójka. Chociaż
@Makku11: jak cos mam wolnego suboxa mini bialy troche uzywany + bellcap i zapasowe gumkami za jakies 70 zl moge oddac chyba spoko cena. Jesli drogo to krzyczcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sir: Haha :D No normalnie bym kupił, ale wychodzi, że bym musiał grzały nawijać duże plus, że do tej baterii lepiej kupić Nautiliusa :/ Także odpada