Wpis z mikrobloga

1. Od tygodnia siedź w biurze sam bo współpracownicy w rozjazdach, a szefowa z chorym dzieckiem w domu.
2. Mało zadań do roboty, ściągnij Heroes3, Steama z cs:go, dodaj kurnik.pl do ulubionych.
3. Dziś spóźnij się do pracy bo i tak nikogo w biurze nie ma.
4. Wchodząc do biura dzwoni telefon służbowy, szefowa.
5. "No cześć Anon, mam dla Ciebie zadanie"
6. Uff, nie ogarnęła, że 1h spóźnienia...
7. "No, a tak w ogóle to chce Ci powiedzieć, że dostajesz podwyżkę bo jestem zadowolona z Twojej pracy"
8. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaprawdę powiadam Wam Mirki, nie ten jest doceniany kto pracuje najciężej, ale ten kto stwarza najlepsze pozory.

#pracbaza #praca #korpo #korposwiat
  • 49
  • Odpowiedz
@siejeje: I na tym tak zarobiłeś? Moje gratki. Czasem pomysł jest najważniejszy. Niektórzy siedzą zespołami i nie zrobią czegoś, czego jeden człowiek nie wymyśli.
  • Odpowiedz
@loginek0: bezpośrednio za to dostałem tylko 1000zl jakiejś nagrody ale co ważniejsze była to główna karta przetargowa w staraniach o awans i premie. Ludzie w moim i podobnych zespołach klepią latami miesiąc w miesiąc te same raporty i nikomu nie przyjdzie do głowy że można coś usprawniać. Więc przy nich wyszedłem na geniusza co oczywiście jest dalekie od rzeczywistości :) Bo projekt nie był specjalnie skomplikowany.
  • Odpowiedz
@tylordurden: A ja mam ekran ustawiony do drzwi tak, ze kazdy to wchodzi do pokoju to widzi co robie. Obczaiłam sposób, ze #!$%@? się ciągle, a jak szef wstaje z krzesła to przełączam na robote ;D Już mi powiedział sam, że powinnam mniej pracować ;P
  • Odpowiedz