Wpis z mikrobloga

Chorym jest od 3 dni, dzwonię teraz do lekarza rodzinnego i babka w rejestracji mówi, że jest sezon chorobowy i terminy są dopiero na poniedziałek i że nie obchodzi ja moja legitymacja honorowego zasłużonego dawcy krwi. No chyba mniej zaraz rozerwie coś. Nigdy nie korzystałem z przywileju wejścia bez kolejki, a mam legitymację od kilku lat, a jak chce skorzystać to mówią że nie mogę. Pozdro
#krwiodawstwo #krakow
  • 27
@signap: @g3ko: @kubica94: @Ecoo: @twardyy: @agaja: @ladzik: @loczyn: @Dezzerter: Wołam zainteresowanych :)

13:25 wszedłem sobie dziarskim krokiem do przychodni. W środku oczywiście pełno ludzi, głównie starszych. Podbijam do rejestracji i mówię kobiecie jaka jest sytuacja, że dzwoniłem itp. Wszyscy z kolejki to słyszeli, ale nikt się nie odzywał. Weszła do lekarza powiedziała jak jest(niczym MM Kolonko) lekarz mnie zawołał i bez problemu przyjął,
@gurken: @twardyy: ale Wy wiecie, że czasy przywiązania pacjenta do przychodni jak chłopa do ziemi to dawno minęły i jest wolny rynek? Wczoraj byłem w swojej przychodni na NFZ i mówię pani w recepcji (zero kolejki), że choruję od tylu a tylu dni i bez poprawy. To mnie zapisała do lekarza dyżurnego - poczekałem 5 minut przed gabinetem (pacjent w środku), zostałem zaproszony, zbadany i wypuszczony. Łącznie zajęło to może