Wpis z mikrobloga

@afroninja: Każdy mówi, że na początku studiów jest ciężko, może kolega @Czerwona_Rzodkiewka właśnie jest w takiej pozycji. Moja koleżanka, która zdała fizykę rozszerzoną na 60%, ma teraz ciężko z fizyką na sesji.

A tak już odchodząc od tematu, to widzę pierwszy raz na oczy, żeby zielonka kazała bordo usunąć konto. xD
@Czerwona_Rzodkiewka: kocham takie #!$%@? XDDD MATURA TO TAM #!$%@? ZOBACZYSZ CO TO SESJA XD

Ale #!$%@? teraz mam maturę, będę miał sesję to będę się martwił o sesję. A będę miał pracę to o pracę. No #!$%@?.

@afroninja - on na wykopie pewnie 10 lat temu propagował ideę - TEST SZÓSTOKLASISTY TO TAM #!$%@?, ZOBACZYSZ CO TO EGZAMIN GIMNAZJALNY XD
Swoją drogą bordo w 4 miesiące to czego się spodziewać xD
@Nevertheless: A w grobie będzie krzyczeć na cały cmentarz: O #!$%@? jak jeszcze żyłem to było fajnie bo mi robaki do trzewi nie wchodziły. Wniosek jest taki ze z każdym levelem jest trudniej w życiu. Jeszcze nie przechodziłem gry w której trudność by malała wraz ze wzrostem levelu. Wniosek jest taki żebyś @Czerwona_Rzodkiewka ciessył się z tego co jest teraz bo później będzie tylko trudniej. Wiadomo że można całe życie skomleć