Wpis z mikrobloga

@CichyBob: Ten program to taki typowy mirek cwaniak handlarz. Kto ogarnia mechanike ten zauwazy ze to co tam robia to patenty i prowizorka. Najbardziej mnie #!$%@? odcinek jak #!$%@? szpachle i pomalowale szprejem ferrari xD

To juz to nasze Kup i Zrob na turbo jest lepsze

Kiedys bylo glosno o tej syrenie co robili w Polsce, potem chodzili plotki ze straszne gowno. Potem ta syrena byla wlasnie w tym kup i
@yeloneck: nie no ja wiem, ale śmieszą mnie te ich teksty. Oooo na pewno zarobimy 5k, Ed załatwił nową skrzynię, sprzęgło i silnik za jedyne 50 funtów i dostał za darmo nowe fotele z demobilu. Albo za naprawę zawieszenia zapłaciłbym 500 funtów u mechanika a tak zrobiłem to za darmo. Nie wspominając o tym że przy tym ich całym "zarobku" nawet nie biorą pod uwagę że musieli po samochód wart 2k
Potem ta syrena byla wlasnie w tym kup i zrób

@Messix: Dokładnie ta sama Syrena była w TVN Turbo :) Robili wszystko od nowa :D. Co prawda i do Kup i Zrób bywaja zastrzerzenia, były afery na forum, ale Polacy nie angole, na ratowaniu zabytków zna się każdy co ma warsztat, szprej i brata mechanika, każdy ma jako takie pojęcie o mechanice i Polaka na szpachlę i szprej nie podrobisz tak