Wpis z mikrobloga

I jak tam miraski? Na co bardziej wyczekujecie - Suisajd Skłod czy Batman vs. Superman?

Atuty SS:
- głosy w głowie Margot
- śmiech Jareda Leto
- zakręcona koncepcja
- Bohemian Rhapsody.

Atuty B vs. S:
- dialogi
- Cavill dorósł
- Zack Snyder chyba wreszcie zażył leki i podźwignął się po chłamie pt. Man of Steel
- śmieszking Marka Zuckeberga (vid rel).

And the winner is... Batman vs. Superman (niepopularnia opinia, wiem)

#film #suicidesquad #batman #superman #batmanvsuperman #dccomics
  • 44
@informatyk15000k:
Trailery - wydaje mi się że każde słowo ma swoje miejsce, każda scena jest przemyślana, gra aktorska też mnie kupiła - Cavill zmężniał i nie wygląda już na zbłąkanego studenciaka jak w MoS, Affleck o dziwo daje radę jako Batman, Zuckerberg zamiata. Ale wiesz, to taka moja ekstrapolacja 3-minutowego filmiku na film kinowy, więc nie można wykluczyć faila. Ale mam dobre przeczucia :) Jedynie końcówka z Doomsdayem przypomniała mi te
@Krs90:

Ja z każdą zapowiedzią BvS mam coraz bardziej mieszane uczucia, myślałem że pójdą fabularnie z The Dark Knight Returns które jest epickie

Yep, mnie właśnie bardziej kupuje ta epickość, monumentalność i "mroczność", w zderzeniu z bardziej komediowym SS - co nie znaczy że komediowość jest czymś złym, na SS też czekam jak Ozjasz na podanie cukiernicy.

a tutaj oczywiście musieli dać jeszcze tego bardziej złego z którym będą walczyć razem.
@berserka:

zdecydowanie Sułysajd skłod, zniechęca mnie Ben jako Batman troszkę.

Bałem się Bena w tej roli motzno, ale wiesz co?

Patrzę sobie teraz na jego uśmieszek w kąciku ust w pierwszym dialogu i myślę że będzie OK.
@Dutch: oczywiście SS
@Krs90: Od początku film był promowany jako połączenie oryginalnej Trójcy, więc było pewne, że przestaną się klepać po pysku i połączą siły przeciwko większemu złu. Poza tym Batman chce sprawdzić, czy Superman jest po stronie ludzi i jeżeli jest jakaś szansa, że może się przeciwko nim obrócić, to należy go zniszczyć.
@Dutch: ten uśmieszek jest identyczny z tym, który miał Bruce w TAS
@berserka: generalnie Batfleck prezentuje się całkiem nieźle, po tym co pokazali może to być najlepszy filmowy Bruce Wayne/Batman. Do tej pory żaden z aktorów nie przekonał mnie w tej roli