Wpis z mikrobloga

@Namarin: a ja patrze na twoje posty i wyrazam swoja. Mysle ze moge bezpiecznie zalozyc, biorac pod uwage twoje zdanie o tej pani, ze podobaja ci sie dziewczyny, ktore moim zdaniem byly by utyte. I dodam, ze byloby to tak samo niesprawiedliwe w stosunku do nich jak twoje: "wieszak" i "anorektyczka".
  • Odpowiedz
@janusznowak01: To prawda, dlatego skala 1-10 to jest idealny antywzorzec. :)

Pani jest ładna, może się pochwalić nogami a te wąskie biodra może śmiało poprawić rozkloszowaną, wielowarstwową spódniczką albo jakąś nienachalną baskinką.

EDIT: Dlaczego nie mogę edytować? :(
EDIT2: A nie, jednak mogę! (òóˇ)
  • Odpowiedz
@Swiety_od_mordercow: Zapomniałeś, że dużo wykopków to spierdoxy które już bardzo dawno pogodziły się z faktem że szczupłej laski nie wyrwą. Wmówili sobie że grube też jest piękne i tak długo powtarzali to kłamstwo, że sami zaczęli w nie wierzyć xD
  • Odpowiedz
@Beniamin_Emanuel: Kiedy Wy szowinistyczne świnie nauczycie się, że prawdziwa kobieta musi mieć zaokrąglenia? nie rozumiem jak może podobać się Wam taki wieszak, przecież to jest aseksualne, zero zaokrągleń, zero piersi, zero tyłka, to tak jakbym urwał gałąź z drzewa i mówił, że jest sexy, tak ona jest płaska i prosta. Za mało kobiety wylały pot, łzy i coca coli za to, byście zrozumieli jaki jest prawdziwy ideał piękna i jakim
Lunder - @Beniamin_Emanuel: Kiedy Wy szowinistyczne świnie nauczycie się, że prawdziw...

źródło: comment_qpd0S9XjNydnmLh6DEOHgy4UoOZcWapi.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Swiety_od_mordercow: xD zawsze mnie odarnia pusty smiech jak widze tych stulejarzy co piszą "ale wieszak", "kobieta musi byc taka zeby bylo za co zlapac" :D:D
I najczesciej to chyba piszą takie #!$%@? jak ten Namarin. Wiem jaki jest #!$%@? bo kiedys tez sie do mnie #!$%@? a na swoim blogu czy gdzies pisal ze nie mial nigdy dziewczyny a ma jakies 27lat

  • Odpowiedz
@Beniamin_Emanuel: Nie, to tylko 15cm buta i spódniczka kończąca się tam gdzie majtki ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Ofc nie kwestionuję jej urody, tylko trochę śmiechłam w duchu. Takimi prostymi trikami tak łatwo was oszukać... ( ͡º ͜ʖ͡º)
hatterka - @Beniamin_Emanuel: Nie, to tylko 15cm buta i spódniczka kończąca się tam g...
  • Odpowiedz
@blondeblossom: Nie. Ma długie, ładne, szczupłe nogi. :)

A ci którzy piszą, że powinna przytyć chyba nigdy nie mieli dziewczyny albo zdają sobie sprawę, że to nie ich liga, więc podświadomość nasuwa im sama, że powinna przytyć, żeby pasowała do ich (zaniżonego) standardu.

Sorry ale szczupłe dziewczyny są zajebiste i wyglądają we wszystkim o wiele lepiej. I nie - nie rozlatują się podczas seksu.
  • Odpowiedz