Wpis z mikrobloga

Mircy od 19 roku do 24 roku życia nie pracowałem(rok nietrafione studia, potem studia zaoczne ale bez wielkich wyników no i nie pracowałem). Teraz od 2 lat mam prace. Ale! Jak będe szukał innej pracy to jak wytłumaczyć sie z prawie 5 lat bezczynności? Chodzi o rozmowe kwalifikacyjną. Rety jak te 5 lat prawie nic nie robienia siada mi na psychice...
Czy mając 26 lat jestem jeszcze wystarczająco młody by zaczynać kariere, życie od początku(po 6 latach przegrywania/szukania miejsca w świecie). Stan początkowy: licencjat zaoczny(5 lat robiony, rachunkowość i finanse przedsiębiorstw),2 lata jako operator maszyn cnc(praca fizyczna.plus zmiana ustawień ale nic skomplikowanego).
#przedsiebiorstwa #kariera #takietam #pracbaza #praca #studbaza #zycie #praca #pracbaza #studbaza #protip
  • 11
A kto bedzie sprawdzal dokladnie co wtedy robiles? Mozesz powiedziec, ze miales jakas prace dorowcza albo gdzies na magazynie czy nawet jakas wlasna dzialalnosc gospodarcza. Watpie, zeby ktos to sprawdzal.
Kariere zaczac mozesz kiedy chcesz, zalezy to tylko od twoich umiejetnosci. Jaka branza wogole cie interesuje?
ia, potem studia zaoczne ale bez wielkich wyników no i nie pracowałem). Teraz od 2 lat mam prace. Ale! Jak będe szukał innej pracy to jak wytłumaczyć sie z prawie 5 lat bezczynności? Chodzi o rozmowe kwalifikacyjną. Rety jak te 5 lat prawie nic nie robienia siada mi na psychice...

Czy mając 26 lat jestem jeszcze wystarczająco młody by zaczynać kariere, życie od początku(po 6 latach przegrywania/szukania


@KrylAntarktyczny: napisz jakas scieme,