Wpis z mikrobloga

UWAGA!

OŚWIADCZENIE.

Uważam, że po raz kolejny mirki dały się nabrać. Nie widzieliśmy całej korespondencji @Klopsztanga: z tą dziewczyną. Nie wiemy, kto tak naprawdę napisał pierwszy i jak wyglądała rozmowa wcześniej, zanim doszło do pokazywania zdjęć. Uważam, że to żenujące przedstawienie, które nam pokazał @Klopsztanga: zachowując się jak cham i prostak było od początku nastawione na atencję. Niewiele osób miało odwagę przeciwstawić się spędowi bydła, który urządził. Nikt nie zadał sobie pytania, co było wcześniej i czy naprawdę wyglądało to tak, jak on to przedstawił.
Sprawa trafiła do mediów, bo administracja nie potrafiła ocenić, czym właściwie jest wpis @Klopsztanga: (to słowo oznacza trzepak).
A więc, apeluję do @wykop @m__b @a__s i @Moderacja aby ruszyli się wreszcie i interweniowali. Niech @Klopsztanga: pokaże cały zapis rozmów i potwierdzi swoją wersję, skoro już tyle pokazał.
Tak czy inaczej sprawa będzie się toczyć obok tego. Pochwalacie chamskie i prostackie zachowanie zwykłego atencjusza i kapusia, który ujawnia prywatną korespondencję innej osobie? Ganicie mnie, że puściłam w świat coś co już jest publicznie dostępne? Pochwalacie ten lincz, bo ktoś przedstawił go wam przy pomocy kilku screenów? Ogarnijcie się ludzie, zacznijcie myśleć samodzielnie i zadawać pytania.
Stalkowanie mnie i dodawanie jakichś subskrybcji nic nie zmieni. Nigdy nie ukrywałam swojego nazwiska, maila i gg. Zastanówcie się czy nie staliście się ofiarą manipulacji, wyjątkowo obrzydliwej i okrutnej.
Mam nadzieję, że @Klopsztanga: otrzyma to na co zasłużył, bo za nic nie wierzę w jego wersję wydarzeń, a jego zachowanie mówi samo za siebie.

Xanthia.

PS, sprawą wstępnie zainteresował się Polsat, Interia i Fakt.
  • 840
  • Odpowiedz
@Xanthia: Ale pytanie było raczej proste. Ja nie staję po żadnej ze stron bo biorę pod uwagę co najmniej kilka tutaj możliwości, a Ty masz dość jednoznaczne do tego podejście. Stąd też pytam czy potencjalnie zmienisz swoją postawę jeśli okazałoby się jednak, że wersja pierwotna jest prawdziwa?
  • Odpowiedz
No co jest? Co tak przygasłeś nagle, tłumacz się. Sprawa już nie jest tylko na mirko. Chciałeś atencji to ją masz. Wykaż się. Udowodnij, że mówisz prawdę, bo uważam, że jesteś perfidnym kłamcą.

@Xanthia: #wykopseriousbusiness w czyim ty interesie działasz? nie łatwiej byłoby odejść z honorem i usunąć konto?
  • Odpowiedz
@Xanthia: jeśli dla ciebie to co zrobiłem oznacza kapowanie, to w sumie tutaj chciałbym z tobą zakończyć rozmowę. Musisz wierzyć w to, że normalny rozsądny facet by tak postąpił. Chodzi o pewne zasady w życiu, jakimi człowiek się kieruje.
Jak dla mnie Seba może i mnie olał, ale w pewnym momencie zauważy że popełnił błąd. Może już to zrobił, lecz boi się przyznać - bo dla faceta zdrada to jeden
  • Odpowiedz
A więc, apeluję do @wykop @m__b @a__s i @Moderacja aby ruszyli się wreszcie i interweniowali. Niech @Klopsztanga: pokaże cały zapis rozmów i potwierdzi swoją wersję, skoro już tyle pokazał.


@Xanthia: Chyba przeceniasz uprawnienia administratorów serwisu. Nie jesteśmy stroną w tym konflikcie i nie mamy prawa wymagać by ktokolwiek tutaj ujawniał swoją korespondencję. O ile mi wiadomo, Ty również nie jesteś tutaj osobą pokrzywdzoną i
  • Odpowiedz
@Xanthia: ej, słuchaj, to może Ty wielka obrończynio uciśnionych kobiet wyjaśnisz dlaczego napisałaś do kilku mediów nagłaśniając sprawę tej dziewczyny? Czy to ją obroni? Jej anonimowość, cokolwiek? Zrobiłaś to bo sobie ubzdurałaś że klopsztanga mówi nieprawdę?
  • Odpowiedz
@Xanthia: przecież pół wypoku tutaj za jedyny cel ma znajdywanie "ofiar", które należy piętnować i się z nich śmiać. Wystarczy, że ktoś naruszy ich kodeks moralny (hehe) lub nie myśli, jak reszta. Złapią się każdego gówna, byle móc o kimś powiedzieć "głupia #!$%@?" i poczuć się dowartościowanym.
  • Odpowiedz