Wpis z mikrobloga

Dobra ! Miało być #rozdajo z moim nozem na dniach ale dziś zobaczyłem tego wykopa http://www.wykop.pl/link/2980723/prosba-o-wykop-efekt-dla-julki-z-porazeniem-mozgowym/
i moze by tak licytacja mojego noza na ten cel ? Nóz prosty i uzytkowy - komuś sie pewnie przyda , a małej dziewczynce pare złotych wpadnie na rehabilitacje. Potraktujcie sprawe powaznie - przebicia powiedzmy o wielokrotnosc 10 zł w tym wątku - ja zaczne a Wy odpisujcie na tego posta zeby był w miare porzadek :) Zaczynamy od 10 zł, licytacje konczymy w środe o 22.
Po zakonczeniu skontaktuje sie z wygranym, on mi przeleje pieniadze które potem puszcze dalej, ja mu wyśle nóz kurierem na mój koszt. #trollsky

Pozdrawiam !
Pobierz Trollsky - Dobra ! Miało być #rozdajo z moim nozem na dniach ale dziś zobaczyłem tego...
źródło: comment_zoanRJomKWlMZVsPsGRNMxTAjoAhel60.jpg
  • 200
@wuja_mirek @patrykard
@Vuze: @matiand1: @owocbananowca: @morm: @xevske: @shar: @FRIX1988: @PanieDobryJakChleb: @spokojnyclarence: @Nollaroy: @mafiozorek:

Z racji ze wycofał sie obecny prowadzący z automatu najwyzszą kwotą w tej chwili jest 3000 od @patrykard (mam nadzieje ze nikogo nie pominałem) - co prawda przebił on na 4444 zł ale przebił @olekturbo który postanowił ze jednak wypisuje sie z akcji . Dzis o 22 koniec
Hey! Niezła akcja, super pomysł! Sam ostatnio wystawiłem parę rzeczy na WOŚP allegro i licytowałem w mojej mieścince na aukcji charytatywnej i parę rzeczy na "fanty" dałem, wiec tym bardziej popieram takie rzeczy. Zrobiłbym coś podobnego co @Trollsky jednak nie wiem czy byliby chętni na taki portfelik? Wykonany ręcznie przez kaletnika na zamówienie, jedyny taki egzemplarz z naszym logo, miał być do innych celów przeznaczony, ale są ważniejsze rzeczy;) Jak myślicie wyciągnie
Pobierz GorillaType - Hey! Niezła akcja, super pomysł! Sam ostatnio wystawiłem parę rzeczy na...
źródło: comment_Zu2c4787JP4j6vG99ghsh7839f9FLA1D.jpg
No zaraz, zaraz, patrykard licytował 4444 zł, po rezygnacji olekturbo jego oferta wróciła do 3000 zł, ale żeby go przelicytować wciąż trzeba było dać więcej niż 4444. Wydaje mi się, że najuczciwsze byłoby w tej sytuacji przyjąć ofertę 4444 patrykarda, chyba, że zrezygnuje - dopiero wtedy, ewentualnie, 3500 od Suliv.