Wpis z mikrobloga

Dobra ! Miało być #rozdajo z moim nozem na dniach ale dziś zobaczyłem tego wykopa http://www.wykop.pl/link/2980723/prosba-o-wykop-efekt-dla-julki-z-porazeniem-mozgowym/
i moze by tak licytacja mojego noza na ten cel ? Nóz prosty i uzytkowy - komuś sie pewnie przyda , a małej dziewczynce pare złotych wpadnie na rehabilitacje. Potraktujcie sprawe powaznie - przebicia powiedzmy o wielokrotnosc 10 zł w tym wątku - ja zaczne a Wy odpisujcie na tego posta zeby był w miare porzadek :) Zaczynamy od 10 zł, licytacje konczymy w środe o 22.
Po zakonczeniu skontaktuje sie z wygranym, on mi przeleje pieniadze które potem puszcze dalej, ja mu wyśle nóz kurierem na mój koszt. #trollsky

Pozdrawiam !
Trollsky - Dobra ! Miało być #rozdajo z moim nozem na dniach ale dziś zobaczyłem tego...

źródło: comment_zoanRJomKWlMZVsPsGRNMxTAjoAhel60.jpg

Pobierz
  • 200
  • Odpowiedz
@shar: @Trollsky: Nie zapłaci pierwszy, to zapłaci drugi, jak nie drugi, to trzeci... i tak dalej. Nie wiem, czym się tak przejmujecie? Do tych 20 złotych raczej nie zejdzie i aukcja i tak się pozytywnie zakończy :)
  • Odpowiedz
@Trollsky Tak na przyszłość, taki nóż kuchenny zrobiony przez kogoś kto się zna, ze stali którą można ostrzyć byłby fajną gratką, nie jak te sklepowe gówno, które jak się stępi to do wyrzucenia. Wiem że każdego fascynuje co innego, jedni zbierają, drudzy używają do "survivalu", trzeci cholera wie co jeszcze z tym robią. Ja taki nóż to tylko na grzyby bym zabrał :D
  • Odpowiedz
@patrykard: Nie wiem czy jak napiszę 4500 to jestem ja na pierwszym, czy nie. Czy okejki przeliczają się faktycznie na złotówki. Ale chyba tak.
  • Odpowiedz