Wpis z mikrobloga

Dobra ! Miało być #rozdajo z moim nozem na dniach ale dziś zobaczyłem tego wykopa http://www.wykop.pl/link/2980723/prosba-o-wykop-efekt-dla-julki-z-porazeniem-mozgowym/
i moze by tak licytacja mojego noza na ten cel ? Nóz prosty i uzytkowy - komuś sie pewnie przyda , a małej dziewczynce pare złotych wpadnie na rehabilitacje. Potraktujcie sprawe powaznie - przebicia powiedzmy o wielokrotnosc 10 zł w tym wątku - ja zaczne a Wy odpisujcie na tego posta zeby był w miare porzadek :) Zaczynamy od 10 zł, licytacje konczymy w środe o 22.
Po zakonczeniu skontaktuje sie z wygranym, on mi przeleje pieniadze które potem puszcze dalej, ja mu wyśle nóz kurierem na mój koszt. #trollsky

Pozdrawiam !
Trollsky - Dobra ! Miało być #rozdajo z moim nozem na dniach ale dziś zobaczyłem tego...

źródło: comment_zoanRJomKWlMZVsPsGRNMxTAjoAhel60.jpg

Pobierz
  • 200
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Trollsky A może skoro tak się o te Twoje noże zabijają to dorzuć z dwa inne? I wtedy informację, że wygrywają pierwsze trzy osoby. Wtedy uzbiera się 3x większa kwota.
  • Odpowiedz
@Trollsky: w CS:GO jest szał na skiny i takie tam pierdołki, dlatego zapytał o stan i czy ma stattraka (nalicza zabójstwa w grze) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Trollsky chyba lepiej byłoby wystawić ten nóż przez allegro jako licytacja na 1 dzień (jak założysz dzisiaj o 22 to jutro o 22 by się zakończyła), bo jak większość osób pisze, to może być jeden wielki troll z tym co tu ludzie licytują.. w razie czego służymy pomocą przy ogarnięciu aukcji ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz