Wpis z mikrobloga

@BlueberryHills: ankieta ma pewnie tyle pytań żeby robić to za minimalna... przecież nie dadzą 25 zł za godzinę a pewnie jeszcze sprawdzają te ankiety i jeśli coś im się nie podoba to nic nie dostaniesz
@BlueberryHills: No druga opcja jest taka jak napisał QuDos albo są mega długie albo napierdzielasz je miesiąc i wtedy Ci nie wypłacają pensji, bo coś im się nie podobało :p Część ofert na olx-ie z góry śmierdzi jak jakiś przekręt inaczej każdy by te ankiety napierdzielał :D
@BlueberryHills: No na Olx bałbym się szukać. Miałem w CV wpisany podstawowy hiszpański (Bo się uczę na duolingo). Praca jako spedytor logistyczny. Znalazłem jakieś tam "lepsze i wiarygodniejsze" oferty. Przez telefon mi wciskali, że może i mam podstawowy, ale skoro znam obcy język to dogadam się i po hiszpańsku i po niemiecku z klientami... A jak nie... To bez pensji :D Teraz znalazłem pracę z polecenia, niby była otwarta rekrutacja, 15
@BlueberryHills: To zależy jakiej. Dorywcza - jakieś rozkładanie po półkach czy magazyny jakieś to olx jeszcze się nada, ale trzeba uważać... A tak polecam pracuj.pl albo w zależności czy u Ciebie w mieście coś takiego jest - portal ze stażami (u nas to wygląda tak), zawsze łatwiej po tym pracę znaleźć pracując gdzieś w większej firmie. No i oczywiście zostają znajomi, popytaj czy gdzieś nie ma miejsc, bo w tej