Wpis z mikrobloga

Musze sie podzielic historia, ktora przytrafila mi sie na przestrzeni ostatnich dni. Jest to idealny przyklad #logikarozowychpaskow i zapewne przytrafilo to sie juz komus bo sam slyszalen takie historie ale nie sadzilem, ze spotka mnie cos takiego. Otoz wczoraj poznalem pewien #rozowypasek. Spotkalem sie ze znajomymi na dluzsza chwile, na sali obok gral dj i padl pomysl zeby pojsc potanczyc. Kumple z dziewczynami i ja z kolega bez pary wiec w sumie stalismy i wywijalismy w koleczku jak digidongi. Dolaczyla do nas grupka ktora na parkiecie byla juz wczesniej i jakos wyszlo, ze zaczalem tanczyc z blondynka z tej grupki. Wszystko fajnie, jakos tak dobrze nam to wyszlo i po chwili zaczelismy rozmawiac sam na sam. Zainteresowala mnie swoja osobowoscia, wydawala sie byc bardzo ciekawa. Nie zastanawialem sie i wzialem numer od razu zaznaczajac, ze napewno sie odezwe. Odezwalem sie juz w drodze do domu, wszystko zaskakujaco przyjemne. Bylismy w kontakcie dzis od rana, umowilem sie z nia na miescie zeby przejsc sie na jakis spacer. Chodzilismy z 3 godziny mimo trudnych warunkow atmosferycznych, smialismy sie, poruszalismy powazne tematy. Bylo naprawde w porzadku. Na koniec zabralem ja na zamarzniete jezioro i w takich okolicznosciach zaczela sie do mnie zblizac. Cos w stylu przytul mnie, bo mi zimno itp. Na koniec zaproponowala goraca herbate u niej w domu. Doszlismy na miejsce, chata pusta, rodzicow nie bylo. Pijemy herbate i sluchamy muzyki w salonie, zaczela sie do mnie kleic. Jakos tak niesmialo ale widac, ze bylo jej dobrze ze mna i coraz odwazniej probowala stworzyc okolicznosci do pocalunku. Przytulilem ja jakos mocniej i pocalowalismy sie, zajebiste uczucie :) Po chwili zaproponowala, zebysmy przeniesli sie do jej pokoju. Poszlismy tam i wszystko poszlo w kierunku #bedoseksy. Ja tego jeszcze nie chcialem w takiej sytuacji i odmowilem jej w taki sposob, ze w pewnym momencie powiedzialem ze tyle na dzis wystarczy. Posiedzielismy jeszcze chwile, zebralem sie do domu. Tutaj wydarzylo sie cos #!$%@?, doslownie 20 minut temu dostalem sms o tresci: "Zachowales sie jak ciota". Czy to normalne, ze #rozowepaski przy odmowie #!$%@? takie rzeczy? Nie wiem czy jest w ogole sens dalej ciagnac te znajomosc.
##!$%@? #niebieskiepaski #rozowepaski #seks #zwiazki
  • 75
@elesdij: Jak jej nie odpisałeś to możesz byc jeszcze #wygyrw, ja bym jej odpisał (jeśli chcesz żeby coś z tego było w ogóle), że ci się spodobała i nie chcesz zbyt wcześnie zaczynać żeby równie szybko to wszystko się nie zakończyło i wolisz żebyście się poznali więc nie zachowałeś się jak ciota tylko jak normalny facet xd

Generalnie @szeryfe ma racje

Tak, to normalne. Jeśli facet odmawia pannie to ujma