Wpis z mikrobloga

#behemoth #metal #deathmetal #muzyka

Kawałek z płyty, która moim zdaniem jest jedną z lepszych. Każdy szczytowa forma. Oczywiście śmierdzi Nile na kilometr, ale to nie zmienia faktu, że to bardzo dobry album. Azaraewicz też robi robotę napisanym do tego kawałka tekstem. Teledysków metalowych jak nie lubię to ten jest dość ciekawy, można nacieszyć oko. Jeśli ktoś kupił płytę (na przykład jak ja, a mam ich wszystkie) to powinien być też zadowolony z wydania.

Behemoth - At The Left Hand Ov God
pekas - #behemoth #metal #deathmetal #muzyka

Kawałek z płyty, która moim zdaniem j...
  • 8
@pekas: Evangelion już był lepszy właśnie - mniej przekombinowany, bardziej black metalowy z dużą liczbą prostych, ale cieszących ucho motywów. Na D i A (za paroma wyjątkami w postaci Conquer All) oni chcieli zabrzmieć ambitnie i dojrzale, ale zabrakło im zmysłu kompozytorskiego, bo technicznie akurat nie ma im czego zarzucić.
@Alcoholic_Desacrator: Dla mnie i tak najgorsze jest Demigod. Strasznie plastikowy bodajże raz w odtwarzaczu. Na żywo zdecydowanie lepiej. W sumie racja z Apostasy Darski sam kiedyś powiedział że do końca nie wie co chciał tam osiągnąć. Racja, troche za bardzo przeaktorzyli z tymi nagraniami ze świątyń co by dodać ciekawego klimatu itd. A ciekawe co zrobia na kolejnym inspirowanym post punkowymi kawałkami albumie :V
@pekas: no pamiętam jak to na bieżąco oglądałem :) cholera to już 10 lat. nowością było nie używanie triggerów (poza stopą) na tej płycie. ale ogólnie podobało mi się, że sporo rytmów było opartych na tomach w tym albumie.