Wpis z mikrobloga

@ByczekFerrnando: bardzo przeciętnie trzyma bateria na 2G/3G, ciągle mało RAMu - samo w sobie nie byłoby to irytujące gdyby nie to, że potrafi mi wywalić SwiftKey'a z pamięci i muszę ręcznie przestawiać z Klawiatury Samsung - to takie główne zastrzeżenia.
@ByczekFerrnando: tyle że jedyne co oni zrobią to wgranie od nowa oprogramowania, a to to i ja mogę zrobić. Problem leży w TouchWiz, to na pewno, bo takich jaj nie miałem na Optimusie G z 2GB RAM. Dlatego myślę o zamianie na Note 3, bo w nim lepiej trzyma bateria (mniejsza rozdzielczość ekranu), no i da się modowac z Knox 0x0.
@ByczekFerrnando: zaraz pewnie rzucę tematem na forum android com pl. Natomiast czy jest głupota.. Mimo wszystko Note 3 nie odstaje aż tak bardzo in minus. Mi wystarcza nawet Snapdragon S4 z 2GB RAM :) A nie potrzebuje tych wszystkich pulsometrow, czujników UV itd...
@tarantulaw2: zrezygnuj z touch wiz , na rzecz nova launchera. Odkąd wrzuciłem do swojego n3, kolega z pracy watpił, że będzie szybciej. Po 2 dniach sam się skupił, a ma n4. Telefon dostaje potężnego kopa jeżeli chodzi o szybkość działania.
Ewentualnie możesz zrobić wipe out telefonu i zobaczyć, czy nie pomoże. Reset ustawień z poziomu androida nie daje aż tyle ile byś chciał. Mam n3 prawie 3 lata i do tej
@tarantulaw2: nie wiem czy dostaniesz coś nowego i pewnego w dodatku na gwarancji. Na N3 nie dostaniesz aktualizacji do androida 6.0, w przeciwieństwie do N4. Ja bym został przy N4, ewentualnie poszukam dobrego Romu do N4 i przeczekał ten miesiąc, dwa póki nie będzie oficjalnego 6.0.
@masiorowski: Nie chcę nabijać Knox'a ;). Wiem że N3 nie dostanie 6, ale to też nie problem - bawiłem się szóstką, i za wielkiej rewolucji nie ma - ot, poprawki, a zarządzania uprawnieniami i tak nie potrzebuję, mam mało APK których używam. A jednak na N3 jest dłuższy czas pracy na baterii, na czym szczególnie mi zależy.
@tarantulaw2: Jestem mega zdziwiony. Note3 miałem miesiąc. Po ostatniej aktualizacji masakra. Od 5 miesięcy Note 4... mega petarda w każdym aspekcie. Także z czego jesteś niezadowolony ?