Wpis z mikrobloga

Sobota, na Wykopie nic specjalnego się nie dzieje, aż tu nagle ktoś wpada na pomysł, żeby nabić sobie 10 000 obserwowanych._.?
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A co w tym zlego, ze ktos zaczyna kogos obserwowac? Takie dzialanie nie jest manipulacja, duza liczba obserwowanych nie wplywa na odznaczenia ani na ranking. Moze miec wplyw na Moj Wykop bo nie testowalismy nigdy na tak duzej puli obserwowanych i pewnie przy takiej ilosci dostaje bledy i mu nie dziala.

@Deszcz_kotletow: jakie to przywileje wedlug Ciebie ma Reddigg? Kto powiedzial, ze moze miec multi? Jego "specjalne API" to nielegalnie
  • Odpowiedz
@maciejkiner: 11tys obserwowanych -> chociaż 2% klikna obserwuj w rewanzu -> 240 obserwujacych w jeden dzien , a ja glupi od roku zbieram ;]

Jego "specjalne API" to nielegalnie skopiowana baza wykopu, z ktora po wlasnej stronie robi co chce, bez naszej wiedzy i zgody


yy tak serio teraz #!$%@?ąc od głupich obserwowań .___. czy to nie jest jak sam piszesz nielegalne?
  • Odpowiedz
@maciejkiner: > nie korzysta z dwoch kont jednoczesnie - Reddigg jest od dawna nieaktywne.

Ale przecież przed tym "wielkim" odejściem Reddigga oba konta były aktywne. Mam wrażenie, że strasznie plączesz się w wypowiedziach. Czyżby reddigg miał jakiegoś haka na was? ;>
  • Odpowiedz
  • 0
@ostr: @Deszcz_kotletow: podniecę was faktem, że można przy pomocy normalnego api zrobić automatyczne wykopanie/zakopywanie ludzi z listy, miałem zamiar to zrobić, ale uznałem że nikt nie będzie tego używać (wymaga podania loginu i hasła).
  • Odpowiedz
@Deszcz_kotletow: widac, ze nie masz pojecia o czym mowisz, ale aferke juz oczywiscie nakrecasz, typowe :-)

Skopiowal (z tego co kiedys pisal) to wszystko co jest dostepne przez przegladarke i API (czyli tytuly, opisy, tagi etc), Ty mozesz sobie tez skopiowac to w ten sam sposob i przetwarzac na sobie znane i lubiane sposoby (np. zrobic lepsza wyszukiwrke duplikatow, jak robil to Fanzonun, wyszukiwarke komentarzy, ktorej my nie robimy, albo
  • Odpowiedz
@innuendoPL: + @maciejkiner: to ze Ty, ja czy inni nie odobserwowuja z wdziecznosci czy jako reakcje na akcje, lecz obserwuja z ciekawosci, nie znaczy ze wielu innych tak nie robi. wystarczy popatrzec jak szybko rosnie liczba obserwujacych reddiga w wersji zenskiej.
  • Odpowiedz
@Deszcz_kotletow: o jakich Ty znow spejalnych wzgledach piszesz?! Zaakceptowal regulamin, a jesli korzysta z API to rowniez regulamin jego uzycia i jesli ich nie narusza to gdzie tu problem?

a ty mu wierzysz na słowo harcerza?


a co mam wedlug Ciebie zrobic? SWAT mu do domu wyslac?
  • Odpowiedz