Wpis z mikrobloga

@Sieloo: z drugiej strony mamy to, 160k wyświetleń, niby też to samo, bo koleś mówi co kupił w biedrze, ale to już jest mniej śmieszne ;d.

ale z wk się nie śmiejemy, ja ich szanuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Spearo: ogółem to jest ciekawy paradoks, ponczu przyznał się, że kiedyś ciskał prohormony (jako jedyny z ekipy), a jest najmniejszy :D.

co do owcy - może ma sterydową przeszłość, ale nie ostał się niestety dowód żaden sposób, u poncza były wpisy na sfd ("#!$%@?łbym starą za taką klatę" xD)
@yahoomlody: Nie chce mi się szukać, ale kiedyś był fanpage (chyba usunęli) 'Warszawski Koks bierze sterydy', czy jakoś tak. Tam zamieścili m.in. wyniki badania poziomu teścia opublikowane przez twórców kanału itp. Cała ekipa gruuubo przekroczyła normy, a potem żenująco próbowała się tłumaczyć ;)

Fakt dopingu nie zmienia tego, że chłopaki i tak muszą regularnie trenować i poświęcać się dla sprawy. Ale ja tam wolę szczerość, a nie slogany typu: bierz co
@yahoomlody: Wybacz, ale dementi oskarżanych nie ma dla mnie zbyt dużej wartości :p Zresztą nie zamierzam nikogo przekonywać, że goście są be. Niech oglądają zainteresowani lub ci, którzy skupiają się tylko na poradach dotyczących treningów itp. Ja ich nie oglądam, bo przynajmniej na początku 'kariery' okłamywali widzów w kwestii dopingu.