Wpis z mikrobloga

@ksiak: Pytałem na Bielsku ze 3-4 miesiące temu. Został mi polecony, dopiero teraz pojechałem. Dzielę się wrażeniami. Pan Krajewski to osoba, którą mogę każdemu z czystym sumieniem polecić. Przy tym, ten człowiek jest uczciwy i pieniądze, jakie bierze za usługi - szok.... To nie jest reklama i ja nie mam żadnych profitów, z tego, co piszę.
@ksiak: Nie robię reklamy Krajewskiemu, tak samo mogę polecić Czecha na Motelowej w Cieszynie. Porządny warsztat, co nie ustawia instalacji na słuch, tylko na komputer i analizę spalin.
@Zielony34: Potwierdzam, raz potrzebowałem pilnej pomocy i podjechał do mnie do domu (a mieszkam w Jaworzu, czyli pare km od starego bielska). Elegancko usterkę naprawił, gorąco polecam :)
@Zielony34: ojciec tam kiedyś robił instalacje do opla Vectry, auto się popsuło, ale elementy gazowe wymontowanie i teraz jak robił subaru to użyli starych części i taniej policzyli ( ͡° ͜ʖ ͡°) wlew obok baku paliwa gratis był ^^
@kruko0: co, kto lubi, ja bym za cholerę nie zamontował obok wlewu paliwa, bo tam robi się otwór w blasze. Szansa szybszego złapania rdzy w tamtym miejscu. Lepiej walić w zderzak, plastikowy, to nie zardzewieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)