Wpis z mikrobloga

Cieszę się z jednego: może Polacy zobaczą, że to nie Unia nas krytykuje, bo po tej debacie widać, że duża część Unii jest za nami. Krytykują nas Niemcy i polskie lewackie media, które chcą wzbudzić w Polakach fałszywe poczucie wstydu i wmowic nam, że jesteśmy posmiewiskiem całego "demokratycznego" świata. Chyba ta debata jednoznacznie pokazała, że tak nie jest. Troche nawet współczuję całemu KOD-owi i Petru, bo w tym momencie upadła ich misternie, przez dlugie miesiące budowana narracja pt. Polska jest zagrożona. Zagrożone są co najwyżej interesy Niemiec i stąd ten cały cyrk. #debata #polityka
  • 38
@lucciola: Miałem nieprzyjemność oglądac wiadomości na TVN czego nigdy nie robię i powiem ci że niestety tym co to widzieli nawet to do głowy nie przyjdzie, to już jest obrzydliwe, gardzę tymi smieciami z tvn-u za to co robią. Teraz kiedy będa dwa obozy medialne wszystko się wykrystalizuje i mam nadzieje że ludzie sobie uswiadomia jak obrzydliwie są manipulowani przez wszelakie media
@kalisiak: na pewno nie jest zagrożona bardziej niż przez ostatnie 8 lat, więc nie rozumiem dlaczego akurat teraz wszyscy się o nią martwią. Gdzie byli obrońcy demokracji gdy rząd PO zabrał Polakom pieniądze z OFE, wrzucił do kosza miliony podpisów w sprawie sześciolatków i podniesienia wieku emerytalnego, gdy na wyniki wyborów samorządowych trzeba było czekać tydzień, bo system informatyczny się "popsuł", gdy do mieszkania założyciela antykomor.pl weszli smutni panowie o 6
@lucciola: no i znowu to samo, tłumaczenie działań PiS-u wybrykami PO... Ja rowniez nie glosowalem ani na jednych, ani na drugich, nie tłumaczę PO bo wtedy również była naruszana demokracja. Ale jakie to daje prawo PiS-owi na odwalanie takich akcji jak teraz? Żadne. A i tak uwazam, ze za PO bylismy dymani mniej. Co do Shulza - nic o tym nie napisałem, wiec nie wiem dlaczego sie do tego odnosisz
@kalisiak: tłumaczenie PiS wybrykami PO jest w pełni uzasadnione, bo dowodzi obłudy i zakłamania KODowców i pokazuje, że tym ludziom wcale nie chodzi o demokrację. Gdyby chodziło to już dawno organizowaliby marsze, np. przeciwko nieprawidlowosciom przy liczeniu głosów w wyborach samorządowych. Ale wtedy ludzi, którzy protestowali media i środowiska bliskie KOD nazywały oszołomami i "podpalaczami demokracji". Ciekawe, że wtedy protestowanie było zamachem na demokratycznie wybrany rząd, a dziś jest troską o
@lucciola: Nigdy nie głosowałem na PO ale,

wrzucił do kosza miliony podpisów w sprawie sześciolatków i podniesienia wieku emerytalnego


Demokracja pośrednia jest znacznie lepsza niż bezpośrednia. Zdawali sobie z tego sprawę już ojcowie założyciele USA.

gdy do mieszkania założyciela antykomor.pl weszli smutni panowie o 6 rano


Obraza prezydenta RP jest karalna.

albo gdy do siedziby redakcji Wprost weszła ABW i siłą chciała odebrać laptopa Latkowskiego żeby nie dopuścić do publikacji stenogramów
Gdzie byli obrońcy demokracji gdy rząd PO zabrał Polakom pieniądze z OFE, wrzucił do kosza miliony podpisów w sprawie sześciolatków i podniesienia wieku emerytalnego, gdy na wyniki wyborów samorządowych trzeba było czekać tydzień, bo system informatyczny się "popsuł", gdy do mieszkania założyciela antykomor.pl weszli smutni panowie o 6 rano albo gdy do siedziby redakcji Wprost weszła ABW i siłą chciała odebrać laptopa Latkowskiego żeby nie dopuścić do publikacji stenogramów z afery podsłuchowej?
ale jeśli majstrowanie przy Trybunale w sposób jawnie łamiący prawo to dla Ciebie nie jest zamach na demokrację, to boję się pytać, co by nim było?


@Engma: Jedyne co irytuje w tym kryzysie to nowe zjawisko - każdy teraz jest specem od prawa konstytucyjnego, i dla jednego "speca" działania PiS są łamaniem prawa, a dla drugiego "speca" - nie. A prawda jest taka, że tekst Konstytucji to logiczna plątanina i festiwal