Wpis z mikrobloga

Mimo tego, że jade do Polski na pewien okres Lutego - nie przejmujcie się, załatwiłem sobie zastępstwo na ten czas - więc możecie śmiało pisać i potwierdzać przyloty - im wcześniej będe weidział tym lepiej ;)

Z tego co słyszałem, #asos miał zatrudniać od lutego, czy to nadal aktualne @granduche?

W innych miejscach też sporo roboty. Prześledźcie moje poprzednie wpisy - zatrudniają w wielu miejscach (co dziwne, jak na Styczeń w #uk)

Jeśli kogoś interesuje praca na kuchni w hotelu - napiszcie do mnie na PW a podeśle kontakt bezpośrednio do szefa kuchni - wymagania: chęć do pracy ;) Najlepiej osoby przyuczone.

Jeśli ktoś chce jechać ze mną końcem lutego/początkiem marca z PL do UK też piszcie - zawsze to lepiej i taniej ;)

Pozdrawiam,
sorek.

#praca #pracazagranica #emigracja
  • 21
@Guillem: dokladnie tak jak @omik mowi. Nawet jakbym chcial komus cos zalatwic to jest to duzo wieksza odpowiedzialnosc za anona. Ryzykujesz swoje nazwisko w branzuni. A branzunia wbrew pozorom jest mala - z kontraktorami sie co troche spotykam. Ludzie z innych firm sie znaja.
@sorek: Miałem się do ciebie odzywać w tym temacie.

Nie zabiorę się z tobą jednak bo zabookowałem bilet na połowę lutego.

Tak czy siak miłego odpoczynku :)
@omik: Ja tak z ciekawosci. Mam prace w PL. Inzyniera z Politechniki. Przez 4 lata w Javie robilem teraz zmienilem calkowicie branze i robie dzwiek do bajek :D